Што забележуваат жените кај мажите и обратно?

Член од
17 август 2005
Мислења
1.410
Поени од реакции
23
hmmmm...malce nevoobicaeno,ali jas prvo gi zagleduvam racete,ne dlankite tuku podlaktica i nagore,ako toa e za pofalga,zirkam vo patikite(ili konduri) toa kazuva mnooogu za covekot,pa posle ocite i nasmevkata...ako ima se gorenavedeno,hehehehhehe se drugo se uci:):):):):):):)
 
Член од
26 август 2005
Мислења
88
Поени од реакции
2
Од прв поглед најпрво заприметувам силуета и пропорции, после го снимам ликот.
 
Член од
14 јули 2005
Мислења
2.128
Поени од реакции
41
mary_jane напиша:
hmmmm...malce nevoobicaeno,ali jas prvo gi zagleduvam racete,ne dlankite tuku podlaktica i nagore,ako toa e za pofalga,zirkam vo patikite(ili konduri) toa kazuva mnooogu za covekot,pa posle ocite i nasmevkata...ako ima se gorenavedeno,hehehehhehe se drugo se uci:):):):):):)
Досега сум сретнал само една што гледала во подлактицата..Ти си втора :)
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
mary_jane напиша:
jas prvo gi zagleduvam racete,ne dlankite tuku podlaktica i nagore
Сакаш да видиш дали премногу мастурбира човекот а? Развиена подлактица - прв доказ за искусен мастурбатор.

Остајте ме мене, јас сум ракометар! :)
 

kontraska

I Make Shit Happen
Член од
16 април 2005
Мислења
181
Поени од реакции
1
The`bItCh напиша:
Кај напишав дека гол го гледам?
Не си напишала ама исто му доаѓа ....првин забележуваш стомак , цицки , па после облеката ...




The`bItCh напиша:
Ова го заклучи од тоа што го имав за гласот напишано?
И не заклучив ништо само те прашувам дали се палиш повеќе на педери :icon_lol:
 
Член од
22 јули 2005
Мислења
2.198
Поени од реакции
11
gradba na telo,gze,oci,pogled,nasmevka,zubi,kosa,patiki,sklad na boi i kako mirisa.a najtragicno e ako sve mi se pogodi osven poslednoto,da kopa kao konj :pop: (retko mi se slicilo ali tragicno e!!!)koristete parfemi i dezedoransi!!!:music3:
 

Ninja

Кајгана на око
Член од
15 мај 2005
Мислења
623
Поени од реакции
9
Мистичен напиша:
Педикир, маникир?
Кога се прашувам јас, редовно ги загледувам дланките од 2 причини. Прво, (многу) сакам мажи со убави прсти . Второ и побитно, не почитувам мажи со долги нокти, посебно не на малиот прст :pov: . Педкири и сл. не е фактор, меѓутоа, откако ме гребнале нечии орловски канџи, детално ги разгледувам дланките :) .
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Ninja напиша:
Второ и побитно, не почитувам мажи со долги нокти, посебно не на малиот прст :pov: .
Ми се стемна од муабетов! Заборавив да нагласам дека посебно ме нервираат мажи кои не го сечат ноктот на малото прсте! Гадни ми се затоа што знам дека со ноктиштето си го чешкале увото и после замисли да тргне онака да те почешка по лицето од милина:violent1:
 
Член од
17 август 2005
Мислења
1.410
Поени од реакции
23
Acid напиша:
Сакаш да видиш дали премногу мастурбира човекот а? Развиена подлактица - прв доказ за искусен мастурбатор.

Остајте ме мене, јас сум ракометар! :)
hahahahha,najverovatno:)ne nema veze,ili mozebi potsvesno,toa e toa
:)se salam,kako i da e,zaboraviv da napomenam deka i temniot ten e prednost:):):)
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
кога ке видам типка првин ја гледам у оци, лице, глава, торсо, нозе, па како целина :)
 

Моето_е_поголемо

муа не ме лазе
Член од
22 јули 2005
Мислења
475
Поени од реакции
21
Devilish Angel напиша:
Btw постојат и црни луге со плави очи, а ако ти не си сретнал/а тоа е твој проблем не мој. Јас најдов еден таков, и колку за инфо немат стомак кој кој му сметат да си ги врзит патиките :pos:
Стално кога ќе погледнам во огледало го гледам човекот што го имаш опишано...:P

Во право си, постојат...

Туку, визуелниот контакт е секогаш пред физичкиот.
 

dajdo

The OuTLaW
Член од
17 октомври 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
19
Dani^^^ напиша:
Гзе :icon_lol: ФАЦА! и pearl убаво што ме потсети - Раце ,нешто што највише може да ме запали за некое машко се рацете мх мх мх ! :cuc::icon_lol::icon_lol:
a sakash golemi race ili racinja ????
 
Член од
21 октомври 2005
Мислења
30
Поени од реакции
1
ние мажите во основа на првиот поглед забележуваме речиси се (ако типката воопшто е за да се забележи). Али еволуцијата на образовниот систем и нејзините влианија вра нас, не доведе до т.н Перцепција "oценка"...пр. двајца (мин.) другари си дремат кај и да е под услов во близина да поминува некоја цура и едниот вика: -брат на оваа им давам 8.3. (ако 6 е пролазна). Разните вкусови и пребирливоста бараат еден комплет кај девојките за ок оценка...али во основа битни за пролазна оценка се :очите, усните, цицките, газот, ставот, струкот, дланките, прстите на нозете и mons veneris.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom