Што забележуваат жените кај мажите и обратно?

S

Svetovid

Гостин
@topic, pod broj tri: FACA (u moj sluchaj mora da e spoj od milo muce i fuksinski ochi) Hehe :twisted:
 
H

HCL

Гостин
Се ми е битно!!! Не претерувам,не велам се да и биде екстра добро,ама барем да има некакви квалитети.Најпрво гледам лицето и фризурата.Следно што многу сакам е добро стегнати нозе(со што помалку целулит и стрии)и добар бут.И стилот на облекување исто така ми е битен-Мада не е до толку бидејќи тоа може да се смени многу лесно.
 

RaGeAnGeL

KiCk AsS
Член од
23 јануари 2005
Мислења
930
Поени од реакции
7
pearl напиша:
Ја прво му гледам у гласни жици, да видам уште колку ќе треба да искорнам за да го направам безгласен :icon_lol: :icon_lol:

А сега сериозно.....

Раката, бејб, раката.
Многу кажува и за човекот и за машкоста позади патентот :wink:
Така да момци, нема криење :icon_cool


tocno!masko so uba raka ne mozam da odminam....posebno so sredeni nokti....


ah da i parfem ak imat ubav uh sredena kosa ubo gze mh mh mh
 

Ptolomej

Дрвен адвокат
Член од
7 август 2005
Мислења
1.694
Поени од реакции
884
Devilish Angel напиша:
Хммм, најпрво висината ја приметувам кај машко, ако нема 190 ич не го загледувам :pos: , а потоа се разбира очите, а па уште ако се погоди некој 190 висок, црн и згора на се плави очи да има ... мх мх мх
Znaci jas sum taman ko za tebe a Angelke ? :) Edino so ne sum crn ama i za toa ima lek..hehehe...se zezam...ako me slusni devojkata ke me obesi :)...tuku za temata...hmm...ako tipkata ima slatko lice(ne mora da e ubavo tuku slatko),ako e barem malku otkacena i liberalna vo razmisluvanjata i ako ima ubavi oci...gi ispolnuva glavnite kriteriumi za da bide so mene
 

Wolf Pack

ThE ChieF
Член од
24 јули 2005
Мислења
783
Поени од реакции
5
За мене е битна убава фаца со лепи поглед и слатки бузни. Боја на коса, очи и големина на цицки не играат голема улога:) Да се држи во добра секси линија е исто важно.
 
Член од
6 февруари 2005
Мислења
1.952
Поени од реакции
14
Mоже вака:
Плави очи, косата не е битна, добро средена и чувана коса, слабичка мо можност не е пресудно, забавна, шеговита и да не е љубоморна
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.180
Поени од реакции
34.385
RaGeAnGeL напиша:
tocno! masko so uba raka ne mozam da odminam....posebno so sredeni nokti....
Две-три девојки досега го кажаа ова... Добро бе мајке му, не дека јас имам несредени нокти и раце, ама вие очигледно претежно со раце водите љубов (или само со раце), па затоа говорите вака.

Голем прст, средени раце - Мх, мх, мх...
 
Член од
28 мај 2005
Мислења
6.373
Поени од реакции
177
ocite, nasmevkata i dobar bezkrajen i malce sarkasticen humor....no toa ne moze odma da se zagleda.....:icon_roll
 
Член од
20 мај 2005
Мислења
140
Поени од реакции
11
меркам шарм и карактер... сакам да ме шармира само со муабет (а за изглед да не прам муабет)
 

RaGeAnGeL

KiCk AsS
Член од
23 јануари 2005
Мислења
930
Поени од реакции
7
Acid напиша:
Две-три девојки досега го кажаа ова... Добро бе мајке му, не дека јас имам несредени нокти и раце, ама вие очигледно претежно со раце водите љубов (или само со раце), па затоа говорите вака.

Голем прст, средени раце - Мх, мх, мх...
pa i pretezno so racete i vodish ljubov be mace....so sho ke ja fatis?so nozete?so zabite?(mada ova ne e losa idea)?:)
race se eptem biten faktor kaj mene mozda jas ne sum okej ne gledaj me ti mene.Mashka raka ko ke te fatit da znajs so te fatilo
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Педикир, маникир?

Или сакате да му се средени прстите за кога ќе ви ги пикне у шупче да бидете спокојни дека нема некоја инфекција да ви пренесе?
 

kontraska

I Make Shit Happen
Член од
16 април 2005
Мислења
181
Поени од реакции
1
The`bItCh напиша:
Прво ја забележувам фацата, очите, стомакот, па цицките, после тоа облеката ( најмногу тоа што носи на нозе! )
Како тоа прво го гледаш "гол" па на одење приметуваш како е облечен или ... ?

The`bitCh напиша:
после како што кажа и pearl рацете, гледам да се нежни, меки, средени: ) и на крај гласот. Ако има некој нежен секси глас уф.. паѓам на него!:wink:
:icon_eek: Како што кажуваш изгледа ко да се палиш на педери
:banned:
 

Wolf Pack

ThE ChieF
Член од
24 јули 2005
Мислења
783
Поени од реакции
5
RaGeAnGeL напиша:
race se eptem biten faktor kaj mene mozda jas ne sum okej ne gledaj me ti mene.Mashka raka ko ke te fatit da znajs so te fatilo
Ubavo si znaesh:) Samo nemoj da ne pretvorete u kur u raci samo:icon_lol:
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
kontraska напиша:
Како тоа прво го гледаш "гол" па на одење приметуваш како е облечен или ... ?
Кај напишав дека гол го гледам?

:icon_eek: Како што кажуваш изгледа ко да се палиш на педери
:banned:

Ова го заклучи од тоа што го имав за гласот напишано?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom