Што забележуваат жените кај мажите и обратно?

A

AnFem

Гостин
Влакна на рацете, мустак брада :), ако го помине тестот одна влакнамеѓу цицки и на Папче и онда одиме доле :)До сите Жени најгрозно нешто е влакна на жената освен коса други не смее да има.
Влакната се нормална појава, ја играат улогата за заштита на кожата... Е сега, тоа што ние мислиме на овој начин, се е производ на испраниот мозок! Исто како што е нормално за мажот да има влакна по телото, би требало да биде и за жената, ама нели...

Ај да не бидат оф топик, очи, душа и мозок.
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.677
Поени од реакции
13.291
Секогаш при прв контакт кој сака нека каже, но тоа не е нешто внатрешпшно - карактер, интелигенција, блаба, туку исклучиво надворешен изглед.
Јас рецимо забележувам фаца и лик. Фотографска меморија FTW.
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
Значи најпрво што забележувам кај жена тоа се нозите, многу се палам на нозе па потоа го забележувам задникот така да е стегнат убаво обликуван после задникот ја забележувам устата па потоа косата и на крајот носот да не биде некој крив да биде прав, како што можам да забележам многу машки прво ги забележуваат првин градите, мене градите не ми се важни дали ќе бидат големи или средни и за крај да не заборавам да кажам дека го забележувам и паметот.
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
На мета од секогаш ми биле високи дечки со црна коса, па уште ако има и неколку дневна брадичка, полн погодок ;)
Овој ќе го биде ли?

Има и диплома од високо образование.
 
Член од
13 август 2010
Мислења
956
Поени од реакции
1.099
Овој ќе го биде ли?

Има и диплома од високо образование.
Абе Евилл многу си духовит, ако не дадеш реплика со слика нема да можеш да заспиеш. Тој не го бива, туку ти ме плени со твојот шарм, духовитост и интелегенција кои неминовно се забележуваат во твоите постови. И да не поседуваш некоја од горе наведените карактеристики за тебе ќе направам компромис.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom