Што забележуваат жените кај мажите и обратно?

Член од
7 февруари 2005
Мислења
688
Поени од реакции
76
Влакна на рацете, мустак брада :), ако го помине тестот одна влакнамеѓу цицки и на Папче и онда одиме доле :)До сите Жени најгрозно нешто е влакна на жената освен коса други не смее да има.
 

_iva*

Шмизла у хороскоп
Член од
6 декември 2008
Мислења
163
Поени од реакции
8
Убава уста (фул липс), убави заби :love: и брада оfc
 

Belle

A Jedi
Член од
12 април 2009
Мислења
1.006
Поени од реакции
552
Влакна на рацете, мустак брада :), ако го помине тестот одна влакнамеѓу цицки и на Папче и онда одиме доле :)До сите Жени најгрозно нешто е влакна на жената освен коса други не смее да има.
Значи да си ги избричиме веѓите а? :icon_lol:
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.275
Убава уста (фул липс), убави заби :love: и брада оfc
јас моите заби можам да ти ги пратам во тегличе по карго па ако те бендисуваат да си напраиме и некое излегување ?? шо велиш?
 
F

FuckYouAll

Гостин
Ај важи...А трепки да сечам? :cautious:

Ја па се чудев зошто не можам дечко да фатам, тоа до влакната да ти било! o_O
Мислам дека тоа е претеризам. :ROFLMAO:

Уште ако немаш дечко пиши ми ПП, ќе ти најме.:pos:
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Што забележувам кај една девојка хмм буквално се од нејзиниот став па до нејзиниот говор.Таа е една рамка и една слика.Рамката е тоа што ја држи сликата секогаш па затоа нејзиниот став кажува повеќе за неа одколку она што самата кажува за себе.Јас сум деталист кога се подразбира за тоа што облака и ако не ми се свиѓа кажувам отворено,не ми се свиѓа си можела и подобро и ќе и дадам причини за следниот пат да се оправи :).
 

PokerFace

I'll never be the same..
Член од
30 март 2009
Мислења
1.212
Поени од реакции
623
Што забележувам кај една девојка хмм буквално се од нејзиниот став па до нејзиниот говор.Таа е една рамка и една слика.Рамката е тоа што ја држи сликата секогаш па затоа нејзиниот став кажува повеќе за неа одколку она што самата кажува за себе.Јас сум деталист кога се подразбира за тоа што облака и ако не ми се свиѓа кажувам отворено,не ми се свиѓа си можела и подобро и ќе и дадам причини за следниот пат да се оправи :).
WHATA FUCK *дветочкиО*.
А ако му е таков стилот на девојчето? Не смееш да си дозволиш да ја прекоруваш за тоа што го носи. Ни ти, ни било кој. И не важи само за машките, туку и за женските. Тој некој кој ќе го осудите си го градел и негувал својот стил за некој што од завчера им влетал во животот замерки да им дава. Господе.

п.с да не бидам оф-топик. Држењето, стилот, ликот и НАСМЕВКАТА.
 
S

Stef Bachatero

Гостин
WHATA FUCK *дветочкиО*.
А ако му е таков стилот на девојчето? Не смееш да си дозволиш да ја прекоруваш за тоа што го носи. Ни ти, ни било кој. И не важи само за машките, туку и за женските. Тој некој кој ќе го осудите си го градел и негувал својот стил за некој што од завчера им влетал во животот замерки да им дава. Господе.

п.с да не бидам оф-топик. Држењето, стилот, ликот и НАСМЕВКАТА.
Извини за мојата ароганција но сепак таков сум ако имаш проблеми реши си го самата со себе хаха.:),за утеха земи си едно колаче и уживај во него.
 

PokerFace

I'll never be the same..
Член од
30 март 2009
Мислења
1.212
Поени од реакции
623
Извини за мојата арогонција но сепак таков сум ако имаш проблеми реши си го самата со себе хаха.:),за утеха земи си едно колаче и уживај во него.
Не е арогонција, туку ароганција.. и со истата можам само газето да си го избришам. Не ни ми е чудно што сеуште не моеш девојка да си најдеш.:noze:
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Не е арогонција, туку ароганција.. и со истата можам само газето да си го избришам. Не ни ми е чудно што сеуште не моеш девојка да си најдеш.:noze:
Хаха до девојки ми дошло,мој приоритет е бизнис и факултет.Друго се ми е пролазно,кај мене муабет и искреност,кај твоите дома плачи колку сакаш.
 

PokerFace

I'll never be the same..
Член од
30 март 2009
Мислења
1.212
Поени од реакции
623
Хаха до девојки ми дошло,мој приоритет е бизнис и факултет.Друго се ми е пролазно,кај мене муабет и искреност,кај твоите дома плачи колку сакаш.
Bring it on.
 
S

Stef Bachatero

Гостин
Ок се викаш Моника ме потсеќаш на една девојка од основно која беше највисока од сите во класот.И за да и направат рчка лошите момчиња и најдоа една мана дека била затрескана во еден наш другар кој беше 1 и 40.Ја зезаа дека паѓала на недораснати момчиња и дека за да фати таков дечко тој треба на скала да се качи за да ја бакне неа.Толку ја зезаа што еден ден ја наместија да го види цртежот каде што детето се има качено на скала и ја бакнува нејзе па дури и пишуваше Моника и Владо жирафата и џуџето се сакаат.Е тоа беа времињата кога детските глупости се простуваат многу лесно а сега ако кажеш глупост си најголемиот идиот :)На тоа ме потсети ти.
 

PokerFace

I'll never be the same..
Член од
30 март 2009
Мислења
1.212
Поени од реакции
623
Ок се викаш Моника ме потсеќаш на една девојка од основно која беше највисока од сите во класот.И за да и направат рчка лошите момчиња и најдоа една мана дека била затрескана во еден наш другар кој беше 1 и 40.Ја зезаа дека паѓала на недораснати момчиња и дека за да фати таков дечко тој треба на скала да се качи за да ја бакне неа.Толку ја зезаа што еден ден ја наместија да го види цртежот каде што детето се има качено на скала и ја бакнува нејзе па дури и пишуваше Моника и Владо жирафата и џуџето се сакаат.Е тоа беа времињата кога детските глупости се простуваат многу лесно а сега ако кажеш глупост си најголемиот идиот :)На тоа ме потсети ти.
Отклучен ми е профилот, можеш да ми пишеш на ѕид.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom