Што ви предизвикува желба за секс?

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.180
Поени од реакции
34.385
Па како може да не те запали? Со тоа ти дава до знаење дека сака да те блоуџабоса! :)

Works every time а? :)
 

Dani^^^

Femme fatale
Член од
8 април 2005
Мислења
1.831
Поени од реакции
21
Acid напиша:
Works every time а? :)
Нормално-симулирање на нешто што многу го пали машкото доведува до уште подобар резултат т.е уште поише се попалува :icon_lol:
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Богами шмукање.. мх мх мх!
 
Член од
28 мај 2005
Мислења
6.373
Поени од реакции
177
ubaa atmosfera....svekji,muzika
zdivnuvanje i sepotenje na uvceto......auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
plava tanga ili drzac..............ufffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
i u kombinacija so dobar weed...taka i taka e gotova...............:music3: :music3: :music3: :music3:
 

Caligula

Realiziran
Член од
25 јануари 2005
Мислења
895
Поени од реакции
97
usfari koa kje razmislam bolje...zhenata mi predizivkue zhelba za seks (se ushte neam pederski predispozicii)
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Самиот збор кога ќе ми се уврти во глава ми предизвикува желба за секс:icon_lol:

Допир со врв на прст ми предизвикува желба, поглед, шепкање на уво. Ма се!
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Кога се знаеш доволно со партнерот, се познава во очите како те гледа и што ти мисли ... ако ме погледне така, не треба ништо повеќе. Освен тоа, како што кажав ... самото присуство и све во врска со него од детали до поголеми нешта ми ја предизвикува таа желба, што значи потполно се согласувам со постот на Чендлер:music3: :eek:jea:
 

NikolaP

Команданат Флик
Член од
30 октомври 2005
Мислења
1.095
Поени од реакции
16
Ми се ебе нонстоп! Сано што сум избирлив ептен, па некогаш сме само ја и Десанка. Али боље Десанка, него некоја лева таму. А и кога имам редовна девојка, со која редовно се плескаме знае на Десанка па да и се присака кога оваа не е у близина. Стара љубав никад не умире.
Чек малце...
.
..
...
....
..........
.
Ок, кул е.
Сексуален манијак, или само млад и набиен со тестостерон, учебниците ќе кажат.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.180
Поени од реакции
34.385
divine напиша:
Кога се знаеш доволно со партнерот, се познава во очите како те гледа и што ти мисли ...
А доколку парнерот не е присутен, никогаш не ти се отворила желба за секс? :raz:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Acid напиша:
А доколку парнерот не е присутен, никогаш не ти се отворила желба за секс? :raz:
Ако не е присутен ... самата помисла на него, на пример што сме правеле минатата вечер ... :raz: :music3:
 
Член од
24 јуни 2005
Мислења
33
Поени од реакции
0
Допирот и бакнежот кој ми делува како потенцијал на мојата внатрешна стаст кога ја потпалува.
 
Член од
5 ноември 2005
Мислења
18
Поени од реакции
0
:) некогаш смо поглед ми е доволен да ми се запали страста:)
 

NikolaP

Команданат Флик
Член од
30 октомври 2005
Мислења
1.095
Поени од реакции
16
drakula/mk напиша:
:) некогаш смо поглед ми е доволен да ми се запали страста:)
[badjoke]Поглед на што?[/badjoke] :pos:
 

astrion

REBEL
Член од
15 ноември 2005
Мислења
792
Поени од реакции
18
Nogu sakam da ebam,imam ebano nad 200 picki od 15 do 60 ama veke baram nesto posebno,izgleda deka kasno e,ubavite krusi svinjite gi izele odamna,sedam i drkam,melanholija,potonuvam vo misli,London,Sydney,plazi,zurki,novi predizvici...tesno e tuka za mene,posakuvam da bev kako vas prosecen covek a ne izrod,psihopat,paradoks,teska intelegencija megju obicni glupaci Se zezam be samo si gi isprobuvam poetskite kvaliteti ,ke me bide za film zimi edna majka so ja imam :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom