Што ви предизвикува желба за секс?

Член од
14 јули 2005
Мислења
2.128
Поени од реакции
41
astrion напиша:
Nogu sakam da ebam,imam ebano nad 200 picki od 15 do 60 ama veke baram nesto posebno,izgleda deka kasno e,ubavite krusi svinjite gi izele odamna,sedam i drkam,melanholija,potonuvam vo misli,London,Sydney,plazi,zurki,novi predizvici...tesno e tuka za mene,posakuvam da bev kako vas prosecen covek a ne izrod,psihopat,paradoks,teska intelegencija megju obicni glupaci Se zezam be samo si gi isprobuvam poetskite kvaliteti ,ke me bide za film zimi edna majka so ja imam :)
Арно ти тргна...Продолжи...
 

LostGhost

Invisible
Член од
20 јануари 2008
Мислења
252
Поени од реакции
1
Доволно се некогаш и некои бакнежи на одредени места затоа што многу си ја сакам мојата женска и во секој поглед ме привлекува.
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Се е до моментот, еден бакнеж, еден заводнички поглед и се случува многу спонтано! А има и случаи кога не си го празнел пиштолот повеќе денови. Е тогаш не можеш да се воздржиш и да чекаш да се случи нешто интимно и спонтано. Вадиш пистолот и пукаш:) . E сега прашањето е дали со девојкати, дали со швалерката или пак во најлош случај Десанка(Леванка) Шакич:)
 
Член од
3 јануари 2008
Мислења
42
Поени од реакции
0
Дефинитивно гестикулацијата што ја прави девојката.Има некои девојки што у очи им се гледа дека предизвикуваат.Е тоа се довоки шо сакаш онака да ги "искинеш".Морам да признаам дека многу девојки ја имаат таа способност да "пуштаат водичка".А во врска е сосема различно.Ако си со некој подолго време има некој момент што највеќе те возбудува кај него и едноставно неможеш да си помогнеш.:helou:
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Самата појава на партнерот,е толку многу го посакувам:)
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Мала провокација од нејзина страна, и добро стегнати цицки :)

Red Alert во глава:vozbud:
 
Член од
20 јануари 2008
Мислења
52
Поени од реакции
0
Ubavo lice, golemi gradi i ubava pozadina dobro skockani vo pristojna garderoba i uste da znae seto toa da go koristi vo kombinacija so po nekoj nevin pogled, simpaticna nasmevka i interesen komentar proizlezen od neskriena inteligencija.
 

Ајверсон

Confessions*
Член од
4 август 2007
Мислења
3.116
Поени од реакции
5
Бакнеж у врат. .. онаков провокаторски (=, а слушнав и кикириките буделе голема желба за секс :)
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Секој пат е различно, некогаш самата физичка блискост а некогаш вестите на сител.
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Па самата психа, конституција и желба...штознам не знам да издвојам нешто посебно...онака спонтано
 
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.399
Поени од реакции
37
Па спонтано се случува тоа нежни бакнежи,погледи,лигавење,допири..на почетокот бавно..бавноо.. а после се побрзо :)
 

Ѓорѓески

Бивши Скај Дог
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.661
Поени од реакции
945
Кога ќе бакнувам по вратот и го осетам парфемот.....:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom