Што ви предизвикува желба за секс?

N

n/a

Гостин
Aj na dugacko...

Zelba za sex dobivam koga ke vidam devojka koja sto ima istaknati jabuchici i golemi ochi,debeli i vlazni rozovi usni,skladno telo.
Uste ako znae da istakne nekoi delovi,ama onaka...umeshno,majstorski...ne napadno...vekje pocnuvam da razmisluvam kakvi i se pupkite na gradite i formata na vaginata....

Mnogu,ama mnogu sakam po doma da se setam po gakjicki i maicka...i strashno me pali koga i ona e taka oblecena.Smesta dobivam nepopravlivi nagoni i izblici na inspiracija...Zenskata dolna obleka...mi e fetish N.1.

Sakam da imam sex na razlicni mesta,vo razlicni pozi.
Obozavam devojki na koi sto sexot im pricinuva isto tolku uzivanje kako na mene i im e bitna komponenta od denot.:wink:
 

Ivy_K

/
Член од
29 мај 2006
Мислења
1.206
Поени од реакции
16
grass, plavi oci. vodka ( pijalakot) :):) tattoos & Piercings , dobro muzice,

mislite na edna licnost....
 
Член од
29 јануари 2008
Мислења
12
Поени од реакции
2
seksot mi e dvigatel za site raboti vo zivotot
ucam za da mozam da im objasnuvam na koleskite sto sakam da gi legnam
iskacam po kafici za da najdam nesto za seksanje
ja zabavuvam i ugoduvam na devojka mi za da imame dobar seks
duri i vo vero odam na kasa kaj taa sto e najseksi so nadez deka eden den ke se iseksame
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
grass, plavi oci. vodka ( pijalakot) :):) tattoos & Piercings , dobro muzice,

mislite na edna licnost.... (vodka - членот)
:pos: Така, или некоја друга личност? Пошто знам Водка какви атрибути има што кај жените палат... позиција на власт, лична секретарка и све то... :pos2:
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Ако си машко, сакаш нејќеш помислуваш на тоа, нон-стоп.
Не мора да видиш нешто посебно или партнерот да се труди специјално за да се распламти кај тебе желбата за секс, тоа по дифолт ти иде од раѓање. Е сега, кај несреќно-омажените и среќно-разведените не знам како тоа оди. Кажувам во глобала за единките на моја возраст.


Ваљда постои некој орган плус кој го имаме мажите. Ок и тој спаѓа во заверава, ама не мислев на него. :ф6:
 

Dolphin

Pirate of the Caribbean
Член од
3 март 2005
Мислења
1.296
Поени од реакции
57
Прво ПОШТ за постот на Зевсус... И јас сум тука негде на таа фреквенција...


Иначе... Желба за секс е комплексна работа. Најмногу ја поврзувам со играње на подиум. Ако е типката добра (физички) и ако знае како да се постави и како да ми игра на подиум (да ми парира малку потешко, али бар да проба) ми го дига ОДМА...

2 Примера.

1) Негде пред Нова Година типка за која што би рекол дека е скроз просечна во изглед се смееше многу убаво, многу убаво ми заигра на подиум, беше весела, фантастична во духот, и провокативна само за мене. Да ја видев на сепаре да седи ќе речев нема шанси... Ама не да ме попали... Па да не падна еден секс другиот ден - ЛУДНИЦА.

2) Типка која што комотно може за мис на МКД и било која друга земја да се пријави. Одма улетав кај неа од што е убава. И јелте дојде време да дојде кај мене дома. И ЏАБЕ! 6 саати седеше и чекаше малата, ама коа не ми дое ни да ја пипнам, НЕ МИ ДОЕ! На крај се исфрустрира она али јас бев искрен пред себе...


Сума Сумарум значи ми се дига на веселост ведрина и непресметливост психолошка (да се анализира секој потег и кажан збор свој и мој - БЉАК!)
 
Член од
19 февруари 2006
Мислења
1.768
Поени од реакции
31
добар страстевен бакнеж мммммммммммммммммммммммм
 

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.134
Поени од реакции
273
ма неколку дена пред да добијам све живо што мрда и не мрда ми предизвикува желба за секс
 

TheBestTipster

Избраниот
Член од
8 март 2008
Мислења
2.387
Поени од реакции
97
самата помисла .. I'm a horny motherfucker ...
 

GRUNGE

Cobain со цигарче!
Член од
25 февруари 2008
Мислења
677
Поени од реакции
28
Секс?...поглед...насмевка...body language :)
 

GRUNGE

Cobain со цигарче!
Член од
25 февруари 2008
Мислења
677
Поени од реакции
28
Досадно е така мариче. Убаво е од време на време, после станува досадно!
 
F

Foxy`BuTTerFLY

Гостин
Може ЧНМ да наведе примери?
онтопик: коа сум поднапиена сум неиздржлива.само се рчкам..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom