Што ви е најсекси / најпривлечно кај жена/маж?

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
StormAngel напиша:
Кај нејзе една од нај секси стварите е нејзината насмевка
:shok: nemoj vakvi komentari, kje si pomislam deka na nikoj decko nema da mu bidam seksi, poso mi rekoa deka imam glupava nasmevka ti teknue....:smeshko::eek:jea:
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
ThA-BiTcH напиша:
:shok: nemoj vakvi komentari, kje si pomislam deka na nikoj decko nema da mu bidam seksi, poso mi rekoa deka imam glupava nasmevka ti teknue....:smeshko::eek:jea:
Е сеа, ептен се забега со муабетов.
Нај не секси кај една жена е другите да и кажуваат дали она е секси или не, и таа да поверува на тоа.
Мислиш ли дека супер секси женска не знае дека е секси?
ти текнуе?
 
Член од
29 мај 2005
Мислења
2.216
Поени од реакции
41
Cim sum so nego,cim mislam samo na nego,cim nisto ne me zanima ako go nema,se mi e seksi na nego.
Sakam sto ima polna usta,dlakava noga,cvrsta,elegantana,energicna maska raka,visina i snaga da me ponese,siroki ramenici,dupe..hm...oko-nedaj Boze da e ljuto,mislis mrtva si od pogled,ama zatoa koga e nezno...siroka nasmevka,grohotno smeenje.Abe zaljubena sum,so vi e.Normalno deka mi e celiot sexy. Aj dosta najposle.;)
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
sexy kaj masko mi e dolga prava crna kosa sredena epten...plavo sivo zeleni oci so podolgi trepki i ubavo sredeni vegi...dolgi prsti so sredeni nokti...malo gaze...miris na svezo bricen...mokar, samo shto izlezen od banja...i to...
ne sexy mi e mrsna kosa, da korne na pot, crno pod nokti...neizbricen...i loso odbrana kombinacija na garderoba...iskinati patiki...smrdlivi corapi...
 

Fir_Maked

Koj ne me saka negov problem!!!
Член од
17 ноември 2005
Мислења
481
Поени од реакции
0
Seksi: Ocite, pogledot, glasot i nozete a da i ubavo igranje najseksi.:cuc:
Neseksi:Da se trese na muzika kako budala, dignat nos i kilo i dvesta sminka i baska ne ubavo nasminkana.:pov:
 

Lea

Член од
19 ноември 2005
Мислења
152
Поени од реакции
2
Најсекси дел од телото: вратот; најсекси звук: бојата на гласот; најсекси намерен гест: допир со уста при шепотење.
Несекси: нокти на нозете, големи месести стапала, несредени заби....т.е. ако личи на Shrek:)
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.191
Поени од реакции
34.425
Lea напиша:
Најсекси дел од телото: вратот; најсекси звук: бојата на гласот; најсекси намерен гест: допир со уста при шепотење.
Несекси: нокти на нозете, големи месести стапала, несредени заби....т.е. ако личи на Shrek:)
Се е во ред што напиша, ама какви се тие месести стапала побогу?
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Sexy e samo zensko vo dolna obleka! Ama pod zensko ne se podrazbira sekoe zensko tuku samo ona sto ima sto da pokaze,da ja popolni dolnata obleka.Vekje posle gola ne e tolku sexy,toa e vise isto.(Videte ja Keyra Agustina)
 

Fir_Maked

Koj ne me saka negov problem!!!
Член од
17 ноември 2005
Мислења
481
Поени од реакции
0
A da isto mnogu mi e seksi devojka so ubavi naocarcinja(ne za sonce):cuc: :cuc: :cuc: Mnogu postuvam toa.
 

Lea

Член од
19 ноември 2005
Мислења
152
Поени од реакции
2
Acid напиша:
Се е во ред што напиша, ама какви се тие месести стапала побогу?
Па има....јас сум видела на плажа, посебно кај мажи....
месести стапала: подуени прсти и како "гумено" да е стапалото:pos:...не е нешто деформирано, туку таква им е конституцијата-обично кај дебели мажи:icon_lol:
 
Член од
19 јануари 2006
Мислења
186
Поени од реакции
1
seksi mi e momce ubavo namirisano i sredeno a mi e obratno mirisanjeto na pot
 
Член од
18 јануари 2006
Мислења
63
Поени од реакции
3
Секси е секоја типка што вреди да ја погледнеш по вторпут.
 

606

Член од
24 септември 2005
Мислења
511
Поени од реакции
51
Незнам дали сте го прочитале ова но:

Според испитувања на 15000 волонтери мажи и жени помеѓу 17 и 60 години во Англија петте работи што жените ги сакаат кај мажите се:
1. Личност
2. Духовитост
3. Чувствителност
4. Интелигенција
5. Згодно тело

Петте работи што мажите ги сакаат кај жените се:
1. Личност
2. Добар изглед
3. Интелигенција
4. Духовитост
5. Згодно тело
 
Член од
25 јануари 2006
Мислења
4
Поени од реакции
0
Seksi e...

Seksi se znae sto e.
Devojka oblecena vo nesto sto e prilepeno za teloto i samo ako ima dobar gaz i normalni cicki.Sekoj ke gleda vo tie delovi a nikoj vo ocite kako so lazat.


Malku po iskreni :)
 

Zbratko

The Shrink
Член од
3 јануари 2006
Мислења
875
Поени од реакции
17
Seksi:
Ubavi usni (ne polni i ne tenki)
Zavodliv pogled,
ubava nasmevka
dobro telo
plavi oci (po moznost)
da e plava
i da nosi nekoe suknjice
 

Kajgana Shop

На врв Bottom