Што ве прави убави?

^The Cherry^

Proof Of Perfection
Член од
4 јануари 2009
Мислења
163
Поени од реакции
1
Што е она кое ве прави убави?
Дали е начинот на кој ја носите косата, вашиот мирис, начинот на кој се движите, разговарате, однесувате?
Па мислам дека мирисот... Каде и да одам ми даваат комплименти дека многу убаво мирисам и кожата секогаш ми мириса на чоколадо. [поради гелот за туширање изгледа.] :helou:
 
П

Паган-др

Гостин
Ко што кажа џимеј погоре, не се сметам ни за убав ни за грд. Со тие што го имам муабетот викаат дека сум убав, некои други викаат дека сум грд. Незнам што ме прави убав искрено. Ако има некој да каже слободно. :)
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.795
Стомакот мој голем.
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
Па убав ме прави,очите,косата,ТЕЛОТО:)vozbud:),нозете ми се исто така секси височки малце:)pipi:)И СТОМАЧНИТЕ:)drk:),друго не знам што да кажам ако има некој што ме познава од форумов нека додаде...

Заклучок,сметам дека сум најсекси од сите:back::back::back:
 
Член од
2 април 2009
Мислења
1.405
Поени од реакции
177
Па убав ме прави,очите,косата,ТЕЛОТО:)vozbud:),нозете ми се исто така секси височки малце:)pipi:)И СТОМАЧНИТЕ:)drk:),друго не знам што да кажам ако има некој што ме познава од форумов нека додаде...

Заклучок,сметам дека сум најсекси од сите:back::back::back:
Трепките си ги заборави.:pipi:
Он: Што знам...Очите ваљда.:pipi:
 
S

SSS-Stolica

Гостин
UBAV ME PRAVAT SLEDNIVE RABOTI!!!
OCITE, TELOTO I KOSATA DONEKADE!!!AMA PAK SUM GRD:toe:
:salut:
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Па тате уште порано ми купи еден мач што свети сиво. И кога и да излезам надвор со него сите девојчиња од маало ме гледаат потајно и со восхит ме посакуваат:toe:
POZDRAV:salut:
 
Член од
12 јануари 2009
Мислења
721
Поени од реакции
40
Начинот на кој ја но носам косата норално и крагните нагоре :pos2:
 

[zEUs]

Go England!! GO!!
Член од
1 јули 2008
Мислења
4.398
Поени од реакции
535
Никоаш не сум рекол дека сум убав (можеби некоаш онака чисто за сеир сум рекол, а и до душа не сум xD) ама имам доста самодоверба во мене која се цели на мојот карактер, начин на однесуење, движење и зборење. Ама тоа е друго... за убав ме прае понекогаш моите очи :)pipi:), а и моите усни :)pipi:).
 

ADVISOR

barca & inter
Член од
4 јуни 2009
Мислења
799
Поени од реакции
16




ОВА ЛИ Е МИША БАРТОН ЛЕЛЕ СЕ СТАПИСАВ:shok:
 
Член од
23 мај 2009
Мислења
788
Поени од реакции
23
па лицето што за све знам онака апла да изреагирам без да скријам или преправам од лицето ми се гледа што мислам и насмевката:toe:
 

delfybuba

Schatje
Член од
22 октомври 2008
Мислења
1.212
Поени од реакции
93
Насмевката е таа што ме прави убава,имам убави заби:pipi:
Исто и облеката,некои алишта ми стојат прекрасно.
И шминката секако.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom