Што ве прави убави?

Член од
7 октомври 2011
Мислења
30
Поени од реакции
9
абе ја цела сум си убава ^^
ама ај, очите ќе ги одвојам. многу пофалби сум добила, имам огромни кафени очи. не мислам огромни како: ИСПАКНАТИ КО НА ПЕКИНЕЗЕР, туку крупни. ВООПШТО НЕ СКОКААТ, и имаат прекрасна кафена боја, ни многу темна ни многу светла. многу самобендисано од моја страна, зар не? :pos:
 
Член од
4 октомври 2011
Мислења
14
Поени од реакции
5
Онаа енергија која зрачи од нас, добро распооложение и насмевка.
Мислам дека секого го прави да биде убав ова :)
 

Noorotic

пецач на риби
Член од
22 февруари 2011
Мислења
892
Поени од реакции
383
тоа што сум секси и секогаш по 2-3 женски у денот минимум има што ми бараат број, и јас им давам ,н е сум до толку покварен сеа да се понашам и да не им давам број
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
269
Поени од реакции
69
Внатрешноста на душата тоа е извор на нашата убавина ,заедно со надворешниот изглед тогаш човек е комплетен
 
R

Roten 96

Гостин
Да не се фалам ама се од наведеното на почетокот.Да се разбереме :D
 

Opsessive fangirl

Безнадежен интелектуалец.
Член од
14 декември 2009
Мислења
291
Поени од реакции
137
Поработи на самодовербата таа не прави сите убави(y)

Самодовербата :cool:
Да, свесна сум за тоа ама ете. На крајот на краиштата, колку поубаво се облекувам толку сум посамоуверена :)
 

Amelie

Intelligence is sexy!
Член од
3 октомври 2011
Мислења
16
Поени од реакции
19
Косата, дефинитивно, во последно време, откако поминав долго време во пипкање на туѓи коси, сфатив дека носам богатство на главата. А што и правам, кутрата. Само да не ми се налути некој ден. :D

Насмевката, затоа што се смеам искрено и од се срце. Ако јас се смеам, тогаш навистина го мислам тоа. Смајлинг, ол деј, ол најт.:vozbud:

п.с. Не сум како смајливо, возбудено.
 
Член од
28 октомври 2011
Мислења
37
Поени од реакции
2
нај-много ми се нравјат усмивката,русата ми коса,сините ми очи,д'лгите ми крака ..мислја че е достат'чно ;дд
 

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
Моите зелени очи, усната, носот со други зборови целето лице а од телото грбот, рамењата и трапезот
 

Kajgana Shop

На врв Bottom