Што ве иритира кај луѓето?

Романтичарка

надежна форумџика
Член од
31 октомври 2009
Мислења
382
Поени од реакции
91
Ме иритира некој кој се прави дека е некој и нешто,а го знам дека е обичен "клошар".
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
2.681
Поени од реакции
182
Луѓе што немаат смисла за хумор. -.-
Сè друго опростувам.
 

Violet girl

пепелашка од наше маало
Член од
9 февруари 2010
Мислења
17
Поени од реакции
1
Луѓе што немаат попаметна работа па оговараат,што се мешаат во туѓи животи....лажговци.....луѓе од типот:jaс ова јас она.....користољубиви.....и на крај намќори и песимисти......:toe:
 

B. Boop

Princ: Најозбилна...
Член од
19 мај 2006
Мислења
1.302
Поени од реакции
263
Невоспитаната безобразност зачинета со "наивна" манипулација. Бљак, да му се згади на човек од човек!
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Невоспитаната безобразност зачинета со "наивна" манипулација. Бљак, да му се згади на човек од човек!
Ова гарант на мене се однесуе! :vozbud::vozbud::toe::pos2::pos2::pos2::pos2::back::back::back:

Мене ме нервира снисходливоста ( и не се однесуе на Бети Буп :back::back: :))
Ами генерална подлизуркавост.
 
Член од
31 јануари 2010
Мислења
54
Поени од реакции
4
Несакам самобендисани луѓе, фалбаџии.. и многу ме нервираат тие што изиграваат светици, секогаш добри со сите..
 

Марко!

Алфа
Член од
6 февруари 2010
Мислења
272
Поени од реакции
14
Да се надоврзам - и фалбаџии.Посебно затоа што знам да „читам мисли“ преку кур ми е кога некој се фали. Најчесто тоа се луѓе со помала вредност кои сакаат сами себе да се залажат преку тоа што на другите им сервираат нивни „светли,позитивни“ сигнали преку приказни, само за да си го подобрат општествениот статус, и да добијат некоја величина во очите на другите.

Од такт ме вади.
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
9
Поени од реакции
2
najodvratni se prostite luge toku povrsni luge sto i samite ne se svesni kolku se prosti
 

Кент

Професионалец
Член од
16 февруари 2010
Мислења
255
Поени од реакции
15
Лицемерието, дволичноста... Себичноста, егоизмот... Знаете... вообичаените работи.
 
Член од
20 февруари 2010
Мислења
67
Поени од реакции
2
Озборувањето, лажењето, лицемерието, себичноста, претераното фалење, љубомората и кога се прават дека се најпаметни.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom