Кент
Поени од реакции
15

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Друже, да те прашам нешто околу God of War 2.
  Играта ми работи ок, само што графиката е малце fucked up...Околу Kratos и објектите, се рендерира два пати, во некоја замаглена форма. На пример над главата на Kratos, уште еднаш ја има главата, само во замаглена и проѕирна форма...any idea? :)
  Au fala, lifesaver mi e ova...

  Досеа 10 пати го преиграв првото ниво со Хидрата :)
  Испробав со верзијата која ја стави на темата, си работи одлично...

  Само кажи ми, ако сменам емулатори, можам ли некако и сејвот да го префрлам? :)

  Зашто ако заглавам и треба пола игра да ја преигрувам...
  Ако не ти е тешко, да ми пратиш линк од твојата верзија на PCSX 2 со која си ги играл God of War...
  На најновата бета графиката е зелена, а на постарава верзија која ја имам ми паѓа апликацијата после 10-15 минути гејмплеј.

  Фала :)
  “Од каде да почнам?
  Прилично сум сигурен дека знам многу луѓе овде. А и тие ме знаат мене :)
  За некои од нив може ќе биде и изненадување. :)

  стар член, градска фаца или естраден изведувач? :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom