Што би направиле кога би знаеле дека е "утре" крај на светот?

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
9.231
Поени од реакции
8.008
KE GO BARAM BRUS VILIS DA NE SPASI KAKO SEKOGAS
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
A NE VIDOV NAZAD VO TEMATA DA NE GO BARA I NEKOJ DRUG PA DA BIDI ZAUZETO DA SE UPLASAM:pos2::pos2::pos2:
 

InSuLaNeR

A man who never was a boy.
Член од
13 јули 2009
Мислења
878
Поени од реакции
107
Би наебал некоја!!! :wink::wink::wink:
 
M

Mario Gómez

Гостин
Пааа ја земам колата и возам многу брзо и иако не сум Филип би го сторил истото, само нешо посебно и ново да биде ко за памтење за у другиот свет:motor:
 
Член од
21 јули 2009
Мислења
37
Поени од реакции
2
Че го земам црниот тефтер каде се запишани ликови кои ми се замериле во животот, учителки кои ме малтретирале, комшии кои ми правеле пакост, форумџии кои ми давале црвенко или не се слагале со мои постови, админи и модератори кои ме банирале... и ќе им го забрзам малку крајот на светоот
респект. :) добра идеаа. хаха

хмм. се што неам напраено у живот. и се за што сум немала храброст. ако иам толку време.:nesvest::nesvest::nesvest::nesvest::nesvest:
 
Член од
5 ноември 2008
Мислења
2.569
Поени од реакции
610
зимам тоа колата од татко ми и се лупам сегде:vozbud::vozbud::vozbud:
Пеер, ама се насмеав :)

----------------------------
Инаку јас би земал ова марихуаната што ми остана (се шалам...) и ќе ја издувам цела. Потоа ќе зимам звучници ќе рогам до даска, ќе се поздравам до сите и сто посто ќе направам некоја тешка глупост. Ќе зеам тоа што не сум можел да земам порано, и ќе убијам по некој човек за да му биде полесно, да не гледа како се случува... :)

KE GO BARAM BRUS VILIS DA NE SPASI KAKO SEKOGAS
:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
A NE VIDOV NAZAD VO TEMATA DA NE GO BARA I NEKOJ DRUG PA DA BIDI ZAUZETO DA SE UPLASAM:pos2::pos2::pos2:
Да не мислиш на Чак Норис?
 
Член од
22 јуни 2008
Мислења
457
Поени од реакции
52
A од кај ќе бидете сигурни дека е крај на светот?/?
 
B

Beck's

Гостин
Ja ke otidev do kaj kancelarijata na Gruevski,da vidam kako e da si Premier:pos2:
 

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
9.231
Поени од реакции
8.008
Пеер, ама се насмеав :)

----------------------------




Да не мислиш на Чак Норис?
е тој де или другот двата ти се исти курац само во различно паковање еднот посветло (брус) и другот по црвено (чак) вазно ќе се спасиме не се секирајте ако не ми цркни батеријата АЗИС БАТЕРИ АЗИС...:pos2::pos2::pos2::pos2:
 

zmijata

И ондак то...
Член од
2 јануари 2008
Мислења
95
Поени од реакции
3
Ja ke otidev do kaj kancelarijata na Gruevski,da vidam kako e da si Premier:pos2:
haha dobra idea



kje ja ukradam najubavata kola u grad i ja kidnapiram najubavata zenska u drzavava(nemam razmisleno koja e) kje vozam brzo i ludo kako vo igra i kje ja :sekss:do krajot na svetot.:devil3:...ako e seto ova vozmozhno.(ok znam deka ne e)ama kje se probam
 
Член од
3 декември 2008
Мислења
816
Поени од реакции
22
Ќе :sekss: додека да дојде крајот на светот :smir:
 

Malata

(:
Член од
15 декември 2008
Мислења
136
Поени од реакции
2
Pa ne bi sakala da si umram devica hahahaha :))

Odma bi otrcala kaj detoto sto go sakam najmn i bi mu go kazala toa vo faca, bez strav sto ke bide utre :smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom