Шмизлички!

Статус
Затворена за нови мислења.

Zbratko

The Shrink
Член од
3 јануари 2006
Мислења
875
Поени од реакции
17
Kako nov clen na ovoj forum bi sakal da se najavam so odpocnuvanje na nova tema na diskusija a toa e da mi kazete sto mislite za smizlite (vasa definicija za smizli ili smidri, i sve sto vi lezi na srce da kazete za niv) :)

Sega za sega tolku

pozdraf i se citame
Zbratko
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Темава нема врска со љубов и секс. Ја префрлам во чек дис аут.
 
Член од
29 јули 2005
Мислења
2.973
Поени од реакции
178
Nemam nisto protiv smizli!Kakvi sto si se takvi se!Oni si znaat sto mislat deka e najdobro za niv!Ne im se mesam u rabotata!:icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:
 

Jakov

Тато
Член од
24 јули 2005
Мислења
2.360
Поени од реакции
58
Kaj da gi preflis smizli se smizli...i pak ke gi ima naokolu nema spas od niv...
 

маци

единствена***
Член од
3 јануари 2006
Мислења
88
Поени од реакции
0
Smizli, mislam gi imalo gi ima i sekogas ke gi ima! Obicno se glupi, opsednati so rozeva boja, so bebesko plava dolga kosa i ja vrtat nonstop okolu prstot. Ne sum edna od niv. I ne sakam da bidam. Namestoo lele vikaat lile! Mi odat na zivci
 

Мари

...
Член од
31 декември 2005
Мислења
1.109
Поени од реакции
0
maci напиша:
Smizli, mislam gi imalo gi ima i sekogas ke gi ima! Obicno se glupi, opsednati so rozeva boja, so bebesko plava dolga kosa i ja vrtat nonstop okolu prstot. Ne sum edna od niv. I ne sakam da bidam. Namestoo lele vikaat lile! Mi odat na zivci

i samo se prcat neli?
 

StormAngel

Stormology
Член од
22 јануари 2005
Мислења
5.059
Поени од реакции
244
Јаш баш си сакам шмизли у секакво пакување.
 

doti4nata

Drama Queen
Член од
25 септември 2005
Мислења
3.390
Поени од реакции
35
dobro de ako tolku gi mrzite i se takvi glupaci zoso otvarate cela tema za niv?! Kako i da e jas licno neam nisto protiv smizli dokolku ne se epten teski glupaci,ne se opsednati so marki(za obleka) i ne se furaat...
Ima tipki sto se oblakaat u rozevo,sto imaat plava kosa,duri i sto se smizli pa se bas zakon licnosti...
Na kraj kraeva i oni se lugje...sto menja toa dali nekoj e oblecen u rozevo ili crno ako e glup i odi na nervi?!
 

Allita

Слика има тон нема
Член од
7 декември 2005
Мислења
2.184
Поени од реакции
12
jas pod default ne gi sakam smizlite...nekako mi se epten zanikade...no koj kako saka neka si zivee pa i tie...:)
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
maci напиша:
Smizli, mislam gi imalo gi ima i sekogas ke gi ima! Obicno se glupi, opsednati so rozeva boja, so bebesko plava dolga kosa i ja vrtat nonstop okolu prstot. Ne sum edna od niv. I ne sakam da bidam. Namestoo lele vikaat lile!
Abe definicijava za smizli ti e so da ti kazam!:pos:
Jas imam bebesko plava dolga kosa, ja vrtam okolu prstot, si igram so mastikata okolu prstot, pukam baloncinja, imam vo izbilstvo rozeva garderoba, ja obozavam Britney (ova isto bese za smizli neso:pos:), i so znaci smizla sum?
Aj prvo daj mi definicija za smizla pa ke diskutirame ponataka.
Od ova sto go kaza, nemas blage veze so poimot "SMIZLA" .
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Мразам шмизли.
Тоа се всушност ”барбики” во филм. Обожаваат розево, претежно се плавуши и се најглупите суштества на планетава. Нервираат како појава.
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
The`bItCh напиша:
Мразам шмизли.
Тоа се всушност “барбики“ во филм. Обожаваат розево, претежно се плавуши и се најглупите суштества на планетава. Нервираат како појава.
Offf lele i ti li bitch....:pop::pos:
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
шмизла си:pos::baeh:
А бе не мора да значи дека тие се шмизли, ама повеќето така ги замислуваат и факт е дека има шмизли што се баш онака како што ги опишавме. Испаѓа ко да си ја имаш мувата на капата со реакциите.:icon_roll:wink:
 

doti4nata

Drama Queen
Член од
25 септември 2005
Мислења
3.390
Поени од реакции
35
lele ne ve sfakam eeej...nemora da znaci ako e smizla-glupa e!
ima i metalki i raperki sto se glupi pa nikomu nisto...
A toa ako sakaat rozevo i se plavi e vkus,a sekoj ima razlicen vkus...
ne deka vi se mesam u mislenje ali nemoze,ako nekoja tipka bila glupa,da recete deka site smizli se glupi...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom