Чупакабра (El Chupacabra)

Член од
20 мај 2005
Мислења
140
Поени од реакции
11
сте слушнале за онакви распарчени животни без трага или глас... ни крв ни траги ни ништо... ами пострашно - животно целосно однадвор, без органи, без крв внатре целосно шупливо... има во УСА колку сакаш... ме лазат морници само шо пишам... ГЛЕЈТЕ КОЛКУ Е САТО! ами слики да имаш од то!? иначе то е феномен поврзан со УФО или шознам шо... ама знам најстрашно е вакво да видиш... УФФ! видете на гугл образовајте се да видите шо е феномен

http://usuarios.uninet.com.br/~mfpporto/CAUTIOUS%20ABOUT%20ETs.htm има слика или две НЕстрашни

http://usuarios.uninet.com.br/~mfpporto/Go%20Ahead%20CAUTIOUS%20ABOUT%20ETs.htm

ЕВЕ ВИ СЛИКИ И ОД ЧОЕК, АМА КОЈ НЕМА ДУША НЕКА НЕ ГЛЕДА ОТИ ЈАС СЕ ПОСРАВ ВИ КАЖВАМ


Едит од модератор... темата за mutilated animals поради огромни сличности со темата за Чупакабра (El Chupacabra) е сега веќе иста т.е споена.
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
сакав да отворам ваква тема ама немав линкови а ме мрзеше да објаснувам

сето тоа викаат дека е поврзано со вонземјани, фармерите наоѓаат крави, офци без полови органи, или делови кои што се прецизно отстранети како да биле однесени на хирург, без крвишта без ништо
 
Член од
20 мај 2005
Мислења
140
Поени од реакции
11
е мене ми е гадно, кој сака нека го прај... иначе то со чоеко е баги гадно... плус таму ви пиши шо е, да не објашњивам
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Леле гадноооо! Што е ова бе?:icon_eek: :icon_eek: :icon_eek:
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Гадни се само сликите со човекот другото е океј. А што им е на овие уствари? Ме мрзеше да читам..:icon_eek:
 

YuZe

Fortune favors the Brave
Член од
22 септември 2005
Мислења
989
Поени од реакции
646
Што е оваа работа бе? Или има некое многу болно бате што си игра со суштествава или немам друго објаснување.
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
YuZe напиша:
Што е оваа работа бе? Или има некое многу болно бате што си игра со суштествава или немам друго објаснување.

колку што знам и што сум гледал на ТВ овие случаи се поврзани со НЛО-овци
 

YuZe

Fortune favors the Brave
Член од
22 септември 2005
Мислења
989
Поени од реакции
646
Абе со све ги поврзувате НЛО-овците. Значи за се што немаме логичко објаснување НЛО-овците се криви? (јас чуди се вчера кај ми отиде стилото)

И според мене ако некои од вонземјаните сакаат да прават експерименти со човечки суштества или со животни мислиш ти така ќе ги остават на земја да лежат? Тоа апсолутно нема никаква логика.
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
епа погледај таква емисија, ке видиш дека има некоја смисла (каква и да е :))
 
Член од
20 мај 2005
Мислења
140
Поени од реакции
11
абе ко ве мрзи да читате да објаснам: демек то ти е од супериорна технологија или нешто такво, ама не земска оти немогучно е да напрајш таков засек ко на сликите без крв да се пушти... плус тие кругојте таму се перфектни... а иначе немаме справа за вадење на сите органи во телото и само кожата да остани, па не ќе да е од мене или од тебе... а таму има една мудра мисла на тој сајто со линкојте: демек зато не ги обелоденват нло-ата оти ако се напрај јавно сето то ќе настани паника оти нема жива сила шо можи да се справи со такви ландокрвни брутални суштества ко тие шо го напрајле то на сликата (макаршо муџахедините на огриш.ком прат работи исто токлу гадни, али и со нив кој можи да се справи?)
 

YuZe

Fortune favors the Brave
Член од
22 септември 2005
Мислења
989
Поени од реакции
646
И пак јас ќе го повторам она што го реков погоре. Дали мислиш дека ако вонземјаните ќе експериментираат или ќе извлекуваат органи од човечки суштества и ќе ги остават пак кај што ги нашле? Тоа ми е тешко да поверувам, ако биле вонземјани тогаш ќе ги сокријат трагите а нема да ги остават ние да ги најдеме. Јас мислам дека е некоја бактерија или некои црвци кои влегуваат внатре во телото и ги разградуваат органите, е такво нешто имам видено сега не баш до овој левел ама има.
 

Toreador

Spectacular Apocalypse
Член од
24 јуни 2005
Мислења
3.374
Поени од реакции
48
Абе мислиш на вонземјаните ги боли кај ќе ги остаат? Ги земале телата, им завршиле работа и ги џитанле кроз прозор.
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
YuZe напиша:
И пак јас ќе го повторам она што го реков погоре. Дали мислиш дека ако вонземјаните ќе експериментираат или ќе извлекуваат органи од човечки суштества и ќе ги остават пак кај што ги нашле? Тоа ми е тешко да поверувам, ако биле вонземјани тогаш ќе ги сокријат трагите а нема да ги остават ние да ги најдеме. Јас мислам дека е некоја бактерија или некои црвци кои влегуваат внатре во телото и ги разградуваат органите, е такво нешто имам видено сега не баш до овој левел ама има.
каква е таа бактерија што напаѓа само полови органи или фацата, прави перфектни кругови, за да навлезе под кожата.Ај размисли малце

и ја не сум сигурен шо е, ама бактерија што уништува на овој начин сигурен сум дека не е
 

YuZe

Fortune favors the Brave
Член од
22 септември 2005
Мислења
989
Поени од реакции
646
Абе бактерија давам само како можност а оти да нема. Има бактерии што разградуваат делови од телото и оти да не можи, и тоа се вбројува како можност а не само што и да се најде чудно се е од вонземјаните. Дали има некакви докази?
 

Гижо

че о надрва
Член од
13 март 2005
Мислења
9.074
Поени од реакции
141
YuZe напиша:
Абе бактерија давам само како можност а оти да нема. Има бактерии што разградуваат делови од телото и оти да не можи, и тоа се вбројува како можност а не само што и да се најде чудно се е од вонземјаните. Дали има некакви докази?

сега за сега нема никакви докази, а вонземјаните ги спомнав затоа што на дискавери нив ги поврзуваа со овој случај, фармирите виделе НЛО-а
 

Kajgana Shop

На врв Bottom