Цела Македонија мета на измама - ВНИМАВАЈТЕ или отиде сметката до небо

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.243
Поени од реакции
7.363
Не бре, не помага и тоа,знаат дека јас не сум скржле и се ќе има,не сакат да фатат мотика,оти се зарекле така откога дошле овдека.
Бреј до кое дереџе стигнавме, си помислив оти се фатени во полоњата па зато не те помогват, види ги ти нив се зарекле.
 
Член од
16 септември 2013
Мислења
687
Поени од реакции
514
Секакви начини ќе најдат за превара, дали ќе најдат некој добар начин нешто да се подобри, да се помогне...
Инаку ми нема стигнато ни од ONE ни од T-mobile за сега.
 
Член од
15 ноември 2011
Мислења
1.427
Поени од реакции
751
И мене ми стигна на ОНЕ со префикс од Тмобиле ми е бројот, барав на гугл ама не најдов информации чиј е бројот.
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
Ќе ми се фатат за стапо, јас мобилен само го користам како фотоапарат,не знам ни еден број,ниту пак ми треба да знам.
 
Член од
20 јануари 2009
Мислења
641
Поени од реакции
510
мене вчера ми звонеше број со +306 и бараа некој си (ми кажаа име,ама не се сеќавам) се надевам дека не нае*ав :)
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.646
Поени од реакции
81.686
И мене ми стигна.... одма направив Shift + Delete + Enter
 

Zakon4eto

ПОЧЕСЕН ЧЛЕН
Член од
27 август 2011
Мислења
1.377
Поени од реакции
292
Мене денеска ми ѕврцнаа со бројов +33146427780 и ми рече само "ало"(детски глас) и исклучи. Позивниот број е од Франција, најверојатно некое дете погрешка завртело.
 
Член од
20 април 2014
Мислења
247
Поени од реакции
136
Се регистрирав за да ве предупредам исто така, крадат пасворди на маил и кредит од сметка, Не пракајте маилови ниту па ѕвонете на огласи каде пишува на Англиски или Руски.
Провалуваат маил после првата порака пратена, а цедат од кредит додека ѕвоните
Еве еден од нив
http://www.reklama5.mk/AdDetails?ad=949606
Јас само што им пратив маил ми стигна предупредување од Микрософт дека некој влегол на маил, па одма сменив се.
 

Zakon4eto

ПОЧЕСЕН ЧЛЕН
Член од
27 август 2011
Мислења
1.377
Поени од реакции
292
Се регистрирав за да ве предупредам исто така, крадат пасворди на маил и кредит од сметка, Не пракајте маилови ниту па ѕвонете на огласи каде пишува на Англиски или Руски.
Провалуваат маил после првата порака пратена, а цедат од кредит додека ѕвоните
Еве еден од нив
http://www.reklama5.mk/AdDetails?ad=949606
Јас само што им пратив маил ми стигна предупредување од Микрософт дека некој влегол на маил, па одма сменив се.
Хихихи, ова БМВ за 4.500 евра. Многу ефтино. :pos::tapp:
Ама се гледаат по мобилниот број 074.
 
Член од
12 септември 2008
Мислења
746
Поени од реакции
533
Се регистрирав за да ве предупредам исто така, крадат пасворди на маил и кредит од сметка, Не пракајте маилови ниту па ѕвонете на огласи каде пишува на Англиски или Руски.
Провалуваат маил после првата порака пратена, а цедат од кредит додека ѕвоните
Еве еден од нив
http://www.reklama5.mk/AdDetails?ad=949606
Јас само што им пратив маил ми стигна предупредување од Микрософт дека некој влегол на маил, па одма сменив се.
баш им пишав емаил да видам како тоа крадат тукутака... да не имаат ваква тастатура ? :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom