Хороскоп, хороскопски знаци (општо)

Што сте во хороскоп


  • Вкупно гласачи
    1.367

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.327
Поени од реакции
2.176
Месечина ми е во вага
Автоматски споено мислење:


Да баш значи рак подзнак овен месечина во вага сите три кардинални изгубљени случај сум ти јас ветрови ме дуваат :D
Епа сестро исти знак сме во месечина, хах вага во месечина сум и јас може да се каже дека емоциите т.е месечината ти е поважен знак и од сонце и од подзнак, во случајов рак и овен.

Вагите во месечина обожаваат да се во врска и доколку не се, се чувствуваат некомплетни и доста осамени, како најдобар избор за партнер ти се мажи со месечина која паѓа во воздушен знак(близнак,вага, водолија), воздух привлекува воздух, еве ти нешто прочитај повеќе за moon in Libra можеш и видеа на јутуб да си гледаш и ќе ти стане појасно.
IMG_20240326_161731.jpg
 
Член од
21 мај 2021
Мислења
710
Поени од реакции
1.522
Пробав натална карта на нет..
Ме избуни! Триста планети, куќи, аспекти..
Па од толку работи сигурно да ќе се трефне неш!
Сега знам и помалку од претходно :ROFLMAO:
Бар за риби е генералното е горе-долу точно.

Прегледај го приврзокот 410852
Ако некој разбере повеќе.. бујрум:D
Риби си пеер? Ај да сибеш векот.:D
Автоматски споено мислење:

Знак: Овен; Подзнак: Водолија
И оваа комбинација е доста контрадикторна и чудна.
 
Член од
22 декември 2023
Мислења
211
Поени од реакции
171
Епа сестро исти знак сме во месечина, хах вага во месечина сум и јас може да се каже дека емоциите т.е месечината ти е поважен знак и од сонце и од подзнак, во случајов рак и овен.

Вагите во месечина обожаваат да се во врска и доколку не се, се чувствуваат некомплетни и доста осамени, како најдобар избор за партнер ти се мажи со месечина која паѓа во воздушен знак(близнак,вага, водолија), воздух привлекува воздух, еве ти нешто прочитај повеќе за moon in Libra можеш и видеа на јутуб да си гледаш и ќе ти стане појасно.
Прегледај го приврзокот 410910
Но кај мене искуството покажало друкше бик или девица највеќе ми одговарало
 
Член од
21 мај 2021
Мислења
710
Поени од реакции
1.522
Aj ne prasvam dali ste normalni, ali seriozni ste be so ova horoskopote :cautious:
Се заебаваме бе Владе.:D
Ти што си во хороскоп чисто онака од љубопитност? Да собереме разузнавачки информации и за тебе, да ти направиме еден психолошки профил.
Соодветната швалерка можеби ќе ти ја најдеме врз основа на твојот знак.
 
Член од
22 декември 2023
Мислења
211
Поени од реакции
171
Епа сестро исти знак сме во месечина, хах вага во месечина сум и јас може да се каже дека емоциите т.е месечината ти е поважен знак и од сонце и од подзнак, во случајов рак и овен.

Вагите во месечина обожаваат да се во врска и доколку не се, се чувствуваат некомплетни и доста осамени, како најдобар избор за партнер ти се мажи со месечина која паѓа во воздушен знак(близнак,вага, водолија), воздух привлекува воздух, еве ти нешто прочитај повеќе за moon in Libra можеш и видеа на јутуб да си гледаш и ќе ти стане појасно.
Прегледај го приврзокот 410910
Со водолија се имам дружено и сум задоволна зш се откачени и идат до крај
 

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.327
Поени од реакции
2.176
Но кај мене искуството покажало друкше бик или девица највеќе ми одговарало
Ама чекај тоа биле девица и бик во знак хороскоп или девица и бик во месечина? има разлика.
 

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.327
Поени од реакции
2.176
Очајна ти нешто Бик беше ако не се лажам?
Не. Јас сум јарец во подзнак, пошо имам над 30 години, доминантен ми е подзнакот, не е битно кој знак сум.
 
Член од
21 мај 2021
Мислења
710
Поени од реакции
1.522
Не. Јас сум јарец во подзнак, пошо имам над 30 години, доминантен ми е подзнакот, не е битно кој знак сум.
Хехехехе, што лисица си ти.Ај сега кажи кој ти е знакот?
 
Член од
22 декември 2023
Мислења
211
Поени од реакции
171
Ама чекај тоа биле девица и бик во знак хороскоп или девица и бик во месечина? има разлика.
Не различни особи во хороскоп еден бик друг девица во подзнак што биле незнам тоа врски кажувам а за дружење водолијата ми остана во паметење штета мажена е сеа а највеќе ми одговарало со неа за се прва глупости прва во се :D другарки бевме со години
 

Ocajna

Domakjinka
Член од
29 јануари 2007
Мислења
1.327
Поени од реакции
2.176
Хехехехе, што лисица си ти.Ај сега кажи кој ти е знакот?
Па да сакав ќе кажев ;)
Не различни особи во хороскоп еден бик друг девица во подзнак што биле незнам тоа врски кажувам а за дружење водолијата ми остана во паметење штета мажена е сеа а највеќе ми одговарало со неа за се прва глупости прва во се :D другарки бевме со години
Ама тоа е разликата што тие биле знак бик и девица, а во месечина не знаеш што биле, можеби биле некој воздушен знак.
 
Член од
22 декември 2023
Мислења
211
Поени од реакции
171
Па да сакав ќе кажев ;)

Ама тоа е разликата што тие биле знак бик и девица, а во месечина не знаеш што биле, можеби биле некој воздушен знак.
Све е могуче чим земјани.знации летаа по мене :D
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.791
Поени од реакции
21.202
Се заебаваме бе Владе.:D
Ти што си во хороскоп чисто онака од љубопитност? Да собереме разузнавачки информации и за тебе, да ти направиме еден психолошки профил.
Соодветната швалерка можеби ќе ти ја најдеме врз основа на твојот знак.
:toe:
 
Член од
14 декември 2021
Мислења
543
Поени од реакции
1.859
Риби си пеер? Ај да сибеш векот.:D
Автоматски споено мислење:


И оваа комбинација е доста контрадикторна и чудна.
А бе забеган сум, не знам кај терам, не контрадикторен и чуден
 
Член од
22 декември 2023
Мислења
211
Поени од реакции
171

Kajgana Shop

На врв Bottom