Хорор филмови

Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Филм што ме има буквално кренато од стол од страв е The Exorcist! :confused: Филмот е последен хорор филм што го имам гледано во мојот живот... Не би сакала повторно да не спијам мирно една недела! ;):cautious:
Еден поздрав за потсетување ...
Хммм ами сеа од поновиве ако изгледаш ти... Тешко тебе... ;)
 
Член од
1 март 2009
Мислења
8.625
Поени од реакции
10.339
Gi dolnodiram 'Them' , 'The Others' , 'The Orphanage' , 'The Uninvited'
Eden ako izlezi da e dobar - super!

Vcera gi gledav 'Triangle' i 'Dead end' gi preporacuvam za sekoj interesni filmcinja
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.441
Поени од реакции
58.524
Член од
12 април 2010
Мислења
178
Поени од реакции
69
http://www.imdb.com/title/tt1591095/
Навистина иако не е многу познат филмот ме изненади ... доста страшен и има приказна која е навистина интересна ... јас ви го препорачувам овој филм
 
Член од
1 март 2009
Мислења
8.625
Поени од реакции
10.339

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Gi dolnodiram 'Them' , 'The Others' , 'The Orphanage' , 'The Uninvited'
Eden ako izlezi da e dobar - super!

Vcera gi gledav 'Triangle' i 'Dead end' gi preporacuvam za sekoj interesni filmcinja
Од овие тука The Uninvinted е најдобар. The Others мене не ми беше нешто посебно.
нема добар торент сите се киноснимки
Има за Insidious и тоа уште одамна, ја филмот го гледав пред едно месец дена и тоа на супер снимка.
 
Член од
1 март 2009
Мислења
8.625
Поени од реакции
10.339
iskreno insidious i the others ne me bendisaja bash, a them beshe vsushnost 'annoying version' od the strangers
the orphanage beshe top filmche 9/10, a ovaj uninvited onaka prosechen

poveke sum kon horori so seriski ubijci na primer teksaski masakr, halloween, saw i sl. , no kako sho gledam takvite skoro site gi imam gledano...
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Овој Dead End го изгледав завчера негде, презадоволна, ако имате на ум такви со твајлајт елементи давајте :)
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.725
Поени од реакции
18.473
Овој Dead End го изгледав завчера негде, презадоволна, ако имате на ум такви со твајлајт елементи давајте :)
Чекај малце, сакаш да кажеш дека Twilight серијалот ти фатил око или ја погрешно те разбрав ? :)
 

Anne.

~
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.629
Поени од реакции
10.284
Gi dolnodiram 'Them' , 'The Others' , 'The Orphanage' , 'The Uninvited'
Eden ako izlezi da e dobar - super!

Vcera gi gledav 'Triangle' i 'Dead end' gi preporacuvam za sekoj interesni filmcinja
El orfanato е еден од подобрите шпански филмови.
Добро ќе ве штрецне неколку пати.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
Чекај малце, сакаш да кажеш дека Twilight серијалот ти фатил око или ја погрешно те разбрав ? :)
Не не , дека Дед Енд некако ми беше со твајлајт елементи, тоа со оградата, со саатот, знаците, турурурурурур :D
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.441
Поени од реакции
58.524
Овој Dead End го изгледав завчера негде, презадоволна, ако имате на ум такви со твајлајт елементи давајте :)
Чекај малце, сакаш да кажеш дека Twilight серијалот ти фатил око или ја погрешно те разбрав ? :)
хаха, и јас на тоа помислив. Не сум го гледал Dead End, ама се надевам дека Џену мислеше на Twilight Zone :)
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.495
хаха, и јас на тоа помислив. Не сум го гледал Dead End, ама се надевам дека Џену мислеше на Twilight Zone :)
Извини ако ти испојлеришав нешто ама пак, вреди да се гледа :)))))
 

Kajgana Shop

На врв Bottom