Хорда или Алианса

Алианса или Хорда


  • Вкупно гласачи
    220

lakI -.-

њњњ
Член од
21 декември 2008
Мислења
23
Поени од реакции
4
хахаха undead е алианса нели ? :pos2::vozbud::vozbud:за мене алианса:helou:ама повеќе не играм WoW.
 
Член од
12 јануари 2008
Мислења
57
Поени од реакции
1
ЛОЛ undead има и алијанса и хорда. сепак хордите се тие што се побројни и подобри јас лично играм хорда и знам дека когај ке видам некоја алијанса исти левел како мене скоро секогаш бегаат.
 

Ares

Immortall
Член од
3 февруари 2009
Мислења
154
Поени од реакции
11
Хорда! For Blood And Honor! а посебно Orc Warrior (најбрутален е):vozbud:

Е сеа и јас веќе не играм WoW и тоа повеќе од 6-7 месеци:helou:
 

Gohan

I (L) Fußball
Член од
14 февруари 2009
Мислења
420
Поени од реакции
14
Gi igram i dvete,najpoveke gi biram Blood-za Rouge i a Debeliot-za Warioro :vozbud:
 

^SaW^

^K^B^
Член од
2 јуни 2006
Мислења
892
Поени од реакции
1
Само најтелф поштуем од алијанса, иначе боље ми е хорда:drk:
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
3.833
Поени од реакции
1.325
само блад елфи и нишш друго!!! тука некаде сме и ние хјуманците али ипак сум за ОРДАТА:salut::salut:
 
Член од
22 март 2009
Мислења
10
Поени од реакции
0
Blood Elf Paladin закон е.Со паладинот тепам мобови 3-4 лвл поголеми од мене.Иначе сум 28 лвл на приватен сервер,али се надевам дека летото ке си зеам акаунт
 
Член од
30 јануари 2009
Мислења
72
Поени од реакции
3
Да бре и таинтед (скулкрашер) се деца па тие не тепаат. И проџект мајхем и тие се деца и вексилиум се деца ... Како може така да размислувате ..
 

GTFO

Pushing the button
Член од
3 април 2009
Мислења
5.654
Поени од реакции
4.579
Хорда играм само поради тоа што сите мои пријатели играат со хорди,а не би ми пречело да играм и со алијанса бидејки имаат многу добри раси.
 
Член од
25 март 2009
Мислења
3
Поени од реакции
1
So zborite be horda e najdobro orce warrior ednas udri i trojca padnat.:pishtoldz
 

Префриганиот!

(Простор за Реклама)
Член од
16 декември 2007
Мислења
1.203
Поени од реакции
73
во новиот патч ке има префрлање на од хорда во алијанса и обратно :) ! на пример си бил ундеад роуг.. сеа можеш хуман или најт елф или гном и слично :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom