Хорда или Алианса

Алианса или Хорда


  • Вкупно гласачи
    220

Amacord

high and might богаташ
Член од
24 август 2009
Мислења
474
Поени од реакции
15
Хорда нормално, алијанса играат само деца кои сеуште носат пелени:tapp:
Мислиш обратно ... јас сум за хорда , али таму се највеќе децата . Алијанса се само себични педери и глупи луѓе ...
 

pHiLLiPcHo

Шушљак
Член од
26 февруари 2009
Мислења
892
Поени од реакции
68
Хорда е стопати боље,мислам и у изглед и у све а башка еден од најаките гилдови во свет наречен Енсидиа(поранешен Нилиум) е horde-гилд:):):)
 

Префриганиот!

(Простор за Реклама)
Член од
16 декември 2007
Мислења
1.203
Поени од реакции
73
Мислиш обратно ... јас сум за хорда , али таму се највеќе децата . Алијанса се само себични педери и глупи луѓе ...
тапа си дечко.. баш сите деца играат АЛИЈАНСА! све се набови таму! :D
 

DonRistovski

Peace Disturber
Член од
1 септември 2009
Мислења
3.432
Поени од реакции
4.031
И шо има врска дали алијанса играат педери, мали деца ова она ::D::D::D

Иначе хорда :)
 

Префриганиот!

(Простор за Реклама)
Член од
16 декември 2007
Мислења
1.203
Поени од реакции
73
па друже... мали деца не разбираат.. ај педерите се пореметени знајме.. него иди ти со мали деца напраи ПУГ негде.. и однесиси 300 голда за поправки :D
 

DonLosko

Il capo di tutti capi
Член од
2 февруари 2008
Мислења
15
Поени од реакции
0
За квестови Алијанса дефинитивно мн се болје квестовите. Иначе хорда владее. FOR THE HORDE!!!! hahaha :vozbud:
 
С

сашенко

Гостин
За квестови Алијанса дефинитивно мн се болје квестовите. Иначе хорда владее. FOR THE HORDE!!!! hahaha :vozbud:

Јас играм алијанса само... многу ми се супер.Хорда имаат гадни раси пр.Undead женка рофл хахаххааххаха ама затоа пак ја имаат Blood Elf женката пичка прва калса хаха али шо се само педерастичи Blood Elf машките лелеее хахаха...Иначе си ги играм алијансата супер ми се.
 

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.240
Поени од реакции
308
Јас играм алијанса само... многу ми се супер.Хорда имаат гадни раси пр.Undead женка рофл хахаххааххаха ама затоа пак ја имаат Blood Elf женката пичка прва калса хаха али шо се само педерастичи Blood Elf машките лелеее хахаха...Иначе си ги играм алијансата супер ми се.
Малце поише педерастични се :pos:
Освен за пала, за друго не признавам Blood Elf.:baeh:
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
249
Јас играм алијанса само... многу ми се супер.Хорда имаат гадни раси пр.Undead женка рофл хахаххааххаха ама затоа пак ја имаат Blood Elf женката пичка прва калса хаха али шо се само педерастичи Blood Elf машките лелеее хахаха...Иначе си ги играм алијансата супер ми се.
значи вака.
Одамна ме сум постирал на темава
но во World of Warcraft e важна јачината.
Rogue се најјаки кога се Undead бидејки нивната Раса има најјак Agility и тоа им овозможува јачина
ова е пример.
Значи според мене Алијанса се подобри
Квестовите се подобри, има хармонија.
Кај хордите трчи трчи човек
кај алијансите сите си помагаат! и се ценат!:pipi:
 
Член од
27 јануари 2008
Мислења
1.611
Поени од реакции
85
Друже не тропај жити се, алијанса се ценат и помагаат, хорда не, од кај ти тоа?
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
249
Друже не тропај жити се, алијанса се ценат и помагаат, хорда не, од кај ти тоа?
добро така изгледа.
многу ви е пуст островот.
Сега во паралелен свет очекувам многу повеќе од вас! :smir:
 
S

StormRage

Гостин
Ја играм алијанса него сеа и нема некоја разлика... пре тбц беше разликата то пала/шаман... сеа е исти курац само зависи од играчите... на мојов сервер најјакиот гилд е хорда ама иам многу пријатели алианса и не се мењам...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom