Хит на денот

Статус
Затворена за нови мислења.

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.622
Поени од реакции
38.500
Добро утро со најдобриот настап на сите времиња, со фаците кои се незаменливи и кои никогаш нема да се повторат. Денес ги имаме ријани,џастини и слични гомнарии, секој со своето време. Штета.
Но затоа може сеуште да се ужива во нивните гласови и настапи:

 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom