Хипхоп културата надвор од нашите граници

Член од
1 март 2010
Мислења
7.178
Поени од реакции
12.870
Јебеш награди, али Војкица си зеде Порин, и тоа 3.
Убав водител, убав гостин, убав муабет.


П.С. Вика Томпсон бил хрватски господар прстенова :pos:
 
Последно уредено:

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
11.668
Поени од реакции
5.570
Добар Едо не знам дали некогаш тука било ставено

ама ова е доста подобро, темата е ситуацијата во Хрватска па и може да се каже и кај нас слични срања се случуваат
 
Член од
8 јануари 2013
Мислења
4.333
Поени од реакции
10.727
Некој друг ко мене многу да си ја поштуе тракава? :)

 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
11.668
Поени од реакции
5.570
Многу и не го разбирам јазикот ама доста ми се допаѓа ова
 

Kajgana Shop

На врв Bottom