The_Master_NeptuNE >:D
Последна активност:
19 мај 2019 во 11:17
Член од:
15 јуни 2014
Мислења:
120
Допаѓања:
67
Поени од трофеи:
90

Следачи 3

Пол:
Машко
Роденден:
1 јануари 1982 (Возраст: 37)

Сподели преку:

The_Master_NeptuNE >:D

Машко, 37

"Zlatan is love, Zlatan is life" 26 јуни 2017

Последна активност:
Прегледува тема Eurovision Song Contest (официјална тема), 19 мај 2019 во 11:17