Хавана

Член од
19 април 2009
Мислења
58
Поени од реакции
1
башка со шок оркестра, има да биде, немој не ме радуј :) ќе си го барам сонцето утредента :)
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
:vozbud: и да врне и да вее, ние вечер отвараме :vozbud: Летен Клуб Хавана
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.674
Поени од реакции
11.026
Според мене за годинава беше број 1 зимски клуб, баш ко за мои потреби за журкање, луѓе и слично...се надевам дека и летното ќе си остане во тој дух.
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
:vozbud: и да врне и да вее, ние вечер отвараме :vozbud: Летен Клуб Хавана

:pos: Вчера нели отворивте? Такво отварање ни Титаник немаше? Чоече невидено невреме, ама тоа е добар знак, пошто првите мачиња у Вардар се фрлаат. А за сезонава, се надевам исто како во зимскиот... одлична забава, секогаш било... :helou: :party1:
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71


:pos: Вчера нели отворивте? Такво отварање ни Титаник немаше? Чоече невидено невреме, ама тоа е добар знак, пошто првите мачиња у Вардар се фрлаат. А за сезонава, се надевам исто како во зимскиот... одлична забава, секогаш било... :helou: :party1:
Вчера на отворено небо со јака свирка, и мн, народ , дозд и мн, насмевки поминавме одлично, а така продолзуваме и со летна шема во тотално нов амбиент, и летово ќе бидеме хит:vozbud:
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
1.852
Поени од реакции
1.382
Слушам Марчело на 30ти а ? или само шпекулации се...:helou:
 
Член од
19 април 2009
Мислења
58
Поени од реакции
1
Не се шпекулации, марчело пред некоја недела пиша на фејсбук на профилот, пишуе кај него на мајспејс, и плус дечките од хавана ми потврдија денес. Така да, 30ти има да биде жустро!
Сеа само што дојдов од новиот простор, ептен мерачки го напраиле за концерти, закон!
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Не се шпекулации, марчело пред некоја недела пиша на фејсбук на профилот, пишуе кај него на мајспејс, и плус дечките од хавана ми потврдија денес. Така да, 30ти има да биде жустро!
Сеа само што дојдов од новиот простор, ептен мерачки го напраиле за концерти, закон!
Ама 30ти, другиот месец? или денес?
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.377
Поени од реакции
46.759
бев во саботата, стварно убаво средено, бина пространа, атмосфера на новоу...ама....не служат Скопско мајчиниве. :\
Не знам како мислат да ја тераат работава со Туборг цело лето. Ова не е заебанција ни мала работа па као ја аздисувам., бајаги народ разочаран беше ради тој лош факт.
Туборг не пијам од хајнекен прдам, а да лижам шток и коњак на +500 степена не планирам. Доколку ова е за стално ќе идам на Марчело еднаш и уште еднаш-два пати преку сила а не како што планирав начелно да си ги оставам коските летово таму :)
сеа да се разбреме не сум ја некој вип муштерија што истура брдо пари на пиење ама ова не им чини ич.
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
нема шанси да нема скопско... ова ваљда некој договор си е така беше и лани на почетокот .. а и коа излезе силвер моон не даваа обично скопско туку само такво :)али тоа е само 1-2 вечери...
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Спонзори се прилепска пивара, и така ќе биде :helou:, реалноста е таа
 

BliND

Raptus regaliter...
Член од
16 јануари 2006
Мислења
3.963
Поени од реакции
361
Не се шпекулации, марчело пред некоја недела пиша на фејсбук на профилот, пишуе кај него на мајспејс, и плус дечките од хавана ми потврдија денес. Така да, 30ти има да биде жустро!
Сеа само што дојдов од новиот простор, ептен мерачки го напраиле за концерти, закон!
Иххх! :)
Марчело !
Човече , каков цар. Идам 100%
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Аууууууу! Кејф ми се праи за муабетов жими се! 1000 денари ќе даам само да идам на Марчело! ЗАКУН ЕЈ! ЗАКУН! <3

На 30 ќе биде Свети бес! XD
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.394
Поени од реакции
7.641
Спонзори се прилепска пивара, и така ќе биде :helou:, реалноста е таа
Ако има ДАБ точено, ондак ќе се потрудам да бидам гостин во Хавана летово :) Колку пати ќутук сум се правел од алтан ќутук :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom