Хавана

Член од
2 септември 2007
Мислења
2.155
Поени од реакции
176
ај па и вие ама го потите више, што толку се замарате кој што облекол! Хавана ми е баш место кај што можам да облечам што сакам. И патики, и штикли, и дотерано, и недотерано. Ако ви се допаѓа музикате и ако нема премногу гужва, како може некоја таму што била дотерана да ви квари расположение?!
 
Член од
22 јануари 2008
Мислења
425
Поени од реакции
9
ај па и вие ама го потите више, што толку се замарате кој што облекол! Хавана ми е баш место кај што можам да облечам што сакам. И патики, и штикли, и дотерано, и недотерано. Ако ви се допаѓа музикате и ако нема премногу гужва, како може некоја таму што била дотерана да ви квари расположение?!
veruvaj ne toj sto ja napravi grupava mi e drugar zaedno so nego i use trojca ne vratia znaci barem ednas vo nedelata sum u havana i ne mi se desilo no vo nedelata sakav da idam na beni i ni vika obezbeduvanjeto nema mesto i si trgnavme nakaj marakana(bidejki pred 1 mesec koga drugar prasal zasto nema mesto eden od obezbeduvanjeto mu udril boks)no coment.i dur idevme nakaj marakana pustija uste 100 dusi.
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
ај па и вие ама го потите више, што толку се замарате кој што облекол! Хавана ми е баш место кај што можам да облечам што сакам. И патики, и штикли, и дотерано, и недотерано. Ако ви се допаѓа музикате и ако нема премногу гужва, како може некоја таму што била дотерана да ви квари расположение?!
ОМФГ ! Значи сака да каже дека лугето што ги пуштаат ги ценат според облеката !!
 
Член од
2 септември 2007
Мислења
2.155
Поени од реакции
176
ОМФГ ! Значи сака да каже дека лугето што ги пуштаат ги ценат според облеката !!

Па не дека си ме сфатил/а ко шо треба, да не речам ни најмалку не си ме сфатил/а, ама добро! :smir:
 

LiverpoolFC

Captain Fantastic!
Член од
10 ноември 2007
Мислења
864
Поени од реакции
15
Порано дремев по Колосеум и Хард Рок, а во последно време искрено Хавана ми е најболје.. Последните 4 недели не сум го пропуштил Бени, ниту пак планирам.. :)
 

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
Порано дремев по Колосеум и Хард Рок, а во последно време искрено Хавана ми е најболје.. Последните 4 недели не сум го пропуштил Бени, ниту пак планирам.. :)

jas so zadovolstvo rabotam na beni :)
 

Cthulhu^

your neighbourhood weirdo
Член од
17 јули 2006
Мислења
1.431
Поени од реакции
1.996
Please excuse me for my ignorance and laziness, али кога се отвора зимскиоt клуб Хавана?
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.679
Поени од реакции
11.041
Спремајте кошулите и сакоата, идемо!
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
Иста програма од летна хавана ... вечер Funky Punks
 

Kajgana Shop

На врв Bottom