Фудбалски/трансфер дискусии

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
Бенедикт Хеведес на позајмица од Шалке во Јувентус.

Нани за 10 милиони од Валенсија во Лацио

Абе, се договоривме само комплетирани трансфери да ставаме веќе, не вака со шалови и слики од аеродроми како што имаат навика да стават италијанските екипи. :P
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.637
Поени од реакции
81.586
Абе, се договоривме само комплетирани трансфери да ставаме веќе, не вака со шалови и слики од аеродроми како што имаат навика да стават италијанските екипи. :P
Не се комплетирани, али 99,9% се... Ок не ти крадам од лебот денес, твоја работа е да известуваш за трансфери :(
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.063
Поени од реакции
57.314
Мене не ме плаќаат од Кајгана ко тебе, нема пари за БМВ :(
Немам ни јас :([DOUBLEPOST=1504167470][/DOUBLEPOST]
Абе, се договоривме само комплетирани трансфери да ставаме веќе, не вака со шалови и слики од аеродроми како што имаат навика да стават италијанските екипи. :P
Не се комплетирани, али 99,9% се... Ок не ти крадам од лебот денес, твоја работа е да известуваш за трансфери :(
Не се договоривме. Ти даде предлог кој никој не го прифати ни отфрли.
Терајте бе.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
Не се комплетирани, али 99,9% се... Ок не ти крадам од лебот денес, твоја работа е да известуваш за трансфери :(
хахахаха не бе, ама оти јас и ти имавме по еден таков што после тоа пропадна (Амави и Шик), па затоа најарно само комплетирани :P[DOUBLEPOST=1504167664][/DOUBLEPOST]
Не се договоривме. Ти даде предлог кој никој не го прифати ни отфрли.
Терајте бе.
Имаше неколку лајка баш од тие што обично објавуваат во другата тема, кои ги сфатив кaко "океј, може така" :D
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Најверојатно толку од пазарот на Ливерпул летово, шансите за Лемар и ВВД се сведени на минимум. Монако бараат (неофицијално) околу 100м а Сотон сеуште стои на ставот дека ВВД не е на продажба.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Тотенхем им го здипли Љоренте, сега гледајте како Орие ќе заврши во Челзи :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom