Фудбалски/трансфер дискусии

H

HoT _iCe

Гостин
Реално, ама мислам дека ги потценуваш Челзи, ќе бидат шампиони.
Да не се лжемо едина работа зашто ме цитираш е што Арсенал га стављам пред Јунајтед. А искрено, кој кур е Јунајтед. :pos:
 
Член од
27 јуни 2020
Мислења
3.175
Поени од реакции
7.436
Да не се лжемо едина работа зашто ме цитираш е што Арсенал га стављам пред Јунајтед. А искрено, кој кур е Јунајтед. :pos:
Искрено, кој кур е Челзи? Ти понудив еднаш да се кладиме по пари кој ќе биде погоре, избега како знаеш што.
 
Член од
27 јуни 2020
Мислења
3.175
Поени од реакции
7.436
Да се парафразирам, небитан си како лански снег и не ме замарај.
Колку оригинална реплика, посебно споредбата ко лански снег. Да ми речеше небитен си ко Лофтус Чик многу појако ќе беше.
 
Последно уредено:
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Жота официјално во клубот на народот, сеа ќе продадеме младинец и ќе ги извадиме парите.
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.003
Поени од реакции
57.043
Не сака да чека.
Ќе го дадат со бај бек опција (така се збори).
Ама ќе го дадат на тим кај што ќе се бори за минутажа. Наместо на тим каде што ќе има сигурна :(

Од тоа што го гледав лани ми остави добар впечаток играчот. Немаше да ме изненади ако му ја земеше позицијата на Ориги.
Позајмица или максимум продажба со бај бек. Ако се ослободат скроз од него мислам дека ќе биде голема грешка за Ливерпул.
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Ама ќе го дадат на тим кај што ќе се бори за минутажа. Наместо на тим каде што ќе има сигурна :(

Од тоа што го гледав лани ми остави добар впечаток играчот. Немаше да ме изненади ако му ја земеше позицијата на Ориги.
Позајмица или максимум продажба со бај бек. Ако се ослободат скроз од него мислам дека ќе биде голема грешка за Ливерпул.
Нема да го дадат на позајмица, продажба ќе виде ваљда и се глеа кој ќе прифати бај бек. Иначе, ваљда Шефилд се најзагреани и мислам дека ќе игра таму, ќе добие минути.
 
Член од
3 февруари 2019
Мислења
2.483
Поени од реакции
4.135

Ништо, во последен момент ви го собравме од пред нос :lolzz:
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.794
Поени од реакции
24.057
Член од
5 март 2018
Мислења
14.897
Поени од реакции
16.207
Ајмооо Сити пак една милијарда на дефанзивци и пак ќе испаднат 1/8 финале ЛШ :)
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.492
Поени од реакции
80.553
Се откажаа од Кулибали, па затоа го купуваат дефанзивецов од Севиља?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom