Фото хумор и интересни фотки!

Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.702
Поени од реакции
14.140
Прегледај го приврзокот 390570

Imsme i nie vo Prilep Kriva Kula ( Gradskiot Saat ) ne samo Pisa.
Англичаните измислија чудовиште во езеро, па направија туристичка дестинација, а ние имаме а ништо не правиме со тоа...

Што е со слотовите во гранит над градот? слонот и гуштерот?

99,99% од македонците не ни слушнале за тоа
 

Kajgana Shop

На врв Bottom