Фото хумор и интересни фотки!

Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.702
Поени од реакции
14.140
ме потсети на еден виц со оваа слика...

-биле двајца американци во Русија, и влегле во ресторан да јадат, ама не знаеле ништо руски. Едниот ббелец, му покажал на конобарот 2 прста, па прстите ги ставил кај тестисите...па на очите. После тоа конобарот му донесол 2 јајца на око

после него црниот американец го направил истото со двата прста, и на тоа конобарот му донесол- 2 маслинки... :vozbud:
 

Vanlok

deus ex machina
Член од
30 мај 2009
Мислења
20.019
Поени од реакции
26.567
Хеј, пред некакви обвинувања за мизогинија - запамтете дека ова е заебанција направена од стендап акт на комедијант (ако поводот е 100% вистински). :unsure:

 
Последно уредено:

jovankrstevski1

ТАТА_МАТА
Член од
2 декември 2012
Мислења
845
Поени од реакции
565
Хеј, пред некакви обвинувања за мизогинија - запамтете дека ова е заебанција направена од стендап акт на комедијант (ако поводот е 100% вистински). :unsure:

Хуморот демонстративно ја напушти темава
 

Kajgana Shop

На врв Bottom