Фото натпревар #142 Тема : Лето

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
33.448
Поени од реакции
21.248
,,,spored pravilata slikite mora prvo da se vo galerija,a nea seushte ja nema,nachinot na segashno postiranje,,,
 
Последно уредено:

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
6.071
Поени од реакции
11.651
Ако нема галерија правилото не важи ;) може да се продолжи доколку има желба за натпревар
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
8.190
Поени од реакции
10.066
Ксамил????

 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.060
Поени од реакции
15.284
kade e GALERIJATA, ?????
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
11.258
Поени од реакции
18.289
kade e GALERIJATA, ?????
... галеријата привремено затворена, сите фотографиите се на проверка во СЈО! :pos:
ај сега сериозно, и мојата галерија ја нема, кога не ги читате сите актуелни коментари ТУКА! може ни отидоа фотките, ќе ни кажат со тек на време, сега за сега нема галерија, ниту една фотка преку неа!
... ама ние ќе се натпреваруваме тука , нели? :aplauz:

1565542448199.png

... наш ватерполист во слободен стил! :D
 
Последно уредено:
Член од
3 мај 2019
Мислења
12.164
Поени од реакции
5.898
... галеријата привремено затворена, сите фотографиите се на проверка во СЈО! :pos:
ај сега сериозно, и мојата галерија ја нема, кога не ги читате сите актуелни коментари ТУКА! може ни отидоа фотките, ќе ни кажат со тек на време, сега за сега нема галерија, ниту една фотка преку неа!
... ама ние ќе се натпреваруваме тука , нели? :aplauz:

Прегледај го приврзокот 214858

... наш ватерполист во слободен стил! :D
А што има врска ватерполистов со лето(можеби е во зима сликано на базен):D

Досега од приложеното, тапа слики:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom