Фото натпревар #142 Тема : Лето

Член од
7 септември 2016
Мислења
4.071
Поени од реакции
4.636
А што има врска ватерполистов со лето(можеби е во зима сликано на базен):D
Досега од приложеното, тапа слики:)
... е да де, брановите се чести во затворените базени! :LOL:
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
7.387
Поени од реакции
12.941
prodolzi uste den-dva za ovaa tema ili cela nedela ke ima uste sliki,vecerva se vrakaat nasite od Elada so polni mobilki.
 

коцка

Curiouser and curiouser!
Член од
12 јули 2005
Мислења
3.773
Поени од реакции
5.475
Пројавувањето е завршено, тема ќе отворам утре
 
На врв Bottom