Фотографии направени со мобилен телефон

Дискусија во форумот 'Останати фотографски теми' започната од КвикСилвер, 25 ноември 2012.

 1. EDCer

  EDCer No Kitty, this is my pot pie!

  Член од:
  19 ноември 2015
  Мислења:
  782
  Допаѓања:
  567
  Еве селфие, мислам дека се важи ова, сликав со мојот телефон.
  DSC_0029.jpg
   
 2. icerici

  icerici No Woman No Cry

  Член од:
  19 април 2012
  Мислења:
  221
  Допаѓања:
  223
 3. gjoko-mkd

  gjoko-mkd

  Член од:
  8 јануари 2012
  Мислења:
  4.259
  Допаѓања:
  2.658
 4. SanIker

  SanIker

  Член од:
  21 септември 2008
  Мислења:
  13.226
  Допаѓања:
  9.080
  S7 edge [​IMG][​IMG]

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
  shumecha.tableta, krkac, Jas. и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. аллександар

  аллександар Вечно ненаспан

  Член од:
  5 мај 2006
  Мислења:
  7.161
  Допаѓања:
  2.269
  IMG_20170519_144724.jpg

  IMG_20170508_171046.jpg

  P9 без филтри
  --- Споено дупло мислење, 23 мај 2017 ---
  оваа беше премногу голема па морав даа ја аплоадирам и да ја ставам со ЛИНК
   

  Прикачени податотеки:

  Последно уредено: 23 мај 2017
 6. STEALTH

  STEALTH God is a DJ

  Член од:
  25 ноември 2011
  Мислења:
  7.946
  Допаѓања:
  8.490
  @SanIker - Кај е сликано?
   
 7. коцка

  коцка Curiouser and curiouser!

  Член од:
  12 јули 2005
  Мислења:
  3.324
  Допаѓања:
  4.766
  IMG_4724.JPG IMG_5298.JPG IMG_5323.JPG IMG_5330.JPG IMG_5522.JPG IMG_5597.JPG IMG_5923.JPG IMG_5967.JPG
   
  Vlatko_Gjorce, AceCaleb, Psyside и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. SanIker

  SanIker

  Член од:
  21 септември 2008
  Мислења:
  13.226
  Допаѓања:
  9.080
  Nassau, Bahamas.

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
 9. коцка

  коцка Curiouser and curiouser!

  Член од:
  12 јули 2005
  Мислења:
  3.324
  Допаѓања:
  4.766
  IMG_1903.JPG IMG_1904.JPG IMG_1656.JPG IMG_1381.JPG IMG_1245.JPG IMG_1175.JPG
   
  На AceCaleb, theprince, Петра П. и уште 4 други им се допаѓа ова.
 10. SuBZerO

  SuBZerO Бигус Дикус

  Член од:
  26 јануари 2007
  Мислења:
  3.522
  Допаѓања:
  2.752
  20170702_031331.jpg 20170702_084428.jpg 20170709_111429.jpg 20170709_113923-PANO.jpg 20170713_195018.jpg 20170714_115242.jpg 20170714_194115.jpg
   
  На AceCaleb и коцка им се допаѓа ова.
 11. Psyside

  Psyside Nocturnal

  Член од:
  30 јануари 2009
  Мислења:
  16.701
  Допаѓања:
  15.153
  S8 Plus, - 0.3 exposure, се друго ауто.  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  Последно уредено: 24 август 2017
 12. Sungerot Bob

  Sungerot Bob Живеј го животот

  Член од:
  7 август 2012
  Мислења:
  31.652
  Допаѓања:
  36.295
 13. коцка

  коцка Curiouser and curiouser!

  Член од:
  12 јули 2005
  Мислења:
  3.324
  Допаѓања:
  4.766
 14. Sungerot Bob

  Sungerot Bob Живеј го животот

  Член од:
  7 август 2012
  Мислења:
  31.652
  Допаѓања:
  36.295
 15. коцка

  коцка Curiouser and curiouser!

  Член од:
  12 јули 2005
  Мислења:
  3.324
  Допаѓања:
  4.766

Сподели преку: