Фотографии направени со мобилен телефон

КвикСилвер

Модератор
Член од
28 март 2010
Мислења
4.510
Поени од реакции
5.643
Буричкајќи по фолдери најдов една слика која ми е особено драга. И се решив да ја споделам со некои од вас за кои знам дека се занимаваат со фотографија. За жал, ги прелистав сите подфоруми и не најдов на соодветна тема за таа фотографија. А пошто фотографијава е направена со мобилен, а подоцна средена на фотошоп, се решив да отворам нова тема специјално за фотографии направени со мобилен. А верувам и дека имате многу ваши сопствени слики кој сте ги сликале со мобилен и сакате да ги споделите :icon_lol:

А да, и аматер сум:icon_mrgr:


И еве ја сликата


 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Сликано пред 2 дена.

 

КвикСилвер

Модератор
Член од
28 март 2010
Мислења
4.510
Поени од реакции
5.643И уште еден куп вакви глупости.:icon_mrgr: Имав една многу добра фотка од минатата зима на Водно. На врвот некаде беше се гледа цело Скопје како панорама и јас стојам и гледам накај него ама со некој посебен ефект беше направен. Деновиве ќе ја барам и ќе ја најдам и ќе си ја ставам и на cover
 
На врв Bottom