Филмски саундтрак (movie soundtrack)

Член од
10 октомври 2011
Мислења
3.580
Поени од реакции
4.153
дел од саундтракот на Монтевидео. Ко што ми се песните на Дуке за До балчак феноменални, така и Мањифико има одлична работа завршено во Монтевидео.:)
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Во рок од 6-7 месеци 2 пати го глеам филмов а саундтракот го иам едно 1650 пати преслушано. :cuc:

 
На врв Bottom