Филмски саундтрак (movie soundtrack)

Член од
25 март 2012
Мислења
6.281
Поени од реакции
2.520
Инспирација и покачување на андреналинот за архитектот, за спортистот, последното ремек дело на Зимер:cuc:
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
13.922
Поени од реакции
29.468
Една заразна мелодија која знае да создаде нервоза ито како.
Филмот е од Herzog, Even dwarfs started small.

 

Johnny Tran

You OK, Freckles?
Член од
25 јануари 2011
Мислења
1.943
Поени од реакции
1.363

во чест на царот што го носам на аватар :cuc:
 
На врв Bottom