Фасцинантни фотографии од подводниот свет на Охридското Езеро

Член од
29 јануари 2012
Мислења
2.172
Поени од реакции
3.719
25 змии во 2 литарско шише? :unsure:
една врз друга беа обожавав змии па си реков да си направам аквариум само 4 змии од 25 во шишето издржаа до дома.... умреа бог да ги прости пред 2 години. :confused:
 
Член од
26 јуни 2012
Мислења
105
Поени од реакции
193
една врз друга беа обожавав змии па си реков да си направам аквариум само 4 змии од 25 во шишето издржаа до дома.... умреа бог да ги прости пред 2 години. :confused:
Хмммммм...интересно! Мада не ми е многу фасцинантно! Бај д веј лесна им земја на змиите.
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
Дали тоа го гледам македонскио Неси на сликите ? :X3:
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
И јас имам фасцинантна фотографија, од Попова Шапка, зимоска.

 
S

Sagan

Гостин
Фасцинантно... дека е наше и дека ретко кој излегол надвор од оваа вукојебина за да види што е фасцинантно.
 

Bitcoin

Член од
24 мај 2005
Мислења
5.530
Поени од реакции
13.903
Ево нешто со подобар квалитет.. од неколку интересни локации на Охридското Езеро..
Да се разбериме... Ако ве фасцинираат корали, гребени, ајкули, нинџа подводни желки, титаник.. итн итн.. тоа го нема во езерото. :pipi:














Сликите се преземени од албумот "Bottom Time" на членовите од нуркачкиот клуб во Охрид.
 
Член од
28 мај 2009
Мислења
3.361
Поени од реакции
3.963
Како помал се имав вратено со шише од 2 литра внатре 25 змии кои ги фативме со брат ми,хахахахахааха :D
ccc kako gi nabuta tolku zmii u edno sise , kuti nekazuvaj ovie od drustvo za zastita da ne cujat :P
 
Член од
8 март 2012
Мислења
3.058
Поени од реакции
1.250
Преубави се, преубави преубави преубави преубави..секој чест !!! :cuc: Незнам колку пати ги гледав..особено оние со змијата и желката..преубаво е..:)
 

miki002

Фејл гејмер
Член од
18 февруари 2010
Мислења
369
Поени од реакции
269
Аман бе на клада го ставивте човекот. Еве за мене не е секојдневно да гледам „наши“ подводни слики. Може не се „фасцинантни“ но мене ми се допаѓа тоа што некој барем направил подводни фотографии.
 

MEDDLE

уставен кривичар
Член од
19 февруари 2008
Мислења
1.995
Поени од реакции
1.406
Ево нешто со подобар квалитет.. од неколку интересни локации на Охридското Езеро..
Да се разбериме... Ако ве фасцинираат корали, гребени, ајкули, нинџа подводни желки, титаник.. итн итн.. тоа го нема во езерото. :pipi:












Сликите се преземени од албумот "Bottom Time" на членовите од нуркачкиот клуб во Охрид.
Првава фотографија на која локација од Ох. Ез. е фатена?

А оваа вторава, со кајчево, дан је Сар`ишче ?
 

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.243
Поени од реакции
7.363
Po moe ova e fascinantno::D:D:ROFLMAO:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom