Фан клуб: Струмица

Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Добар е. Да ти стое дома како слика.
Ако беше добар ке заиграеше негде.
Не го напагам, мош не е заиграјал оти е имал голема конкуренција, или оти не е професионалец па лежерно си га гледал работата.
Ако не е добар нема што да тере во тимот Струмица 2005 !
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Ако не е добар нема што да тере во тимот Струмица 2005 !
Тимот како прво не се вика Струмица 2005 туку само СТРУМИЦА!:wink:

Как второ кој ти кажа борче оти си ојдел пупо? трач или вистина?
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Ако не е добар нема што да тере во тимот Струмица 2005 !
Резерви мора да има. А за резерви не се луди да дават ного пари. За тва е у тимо и за да има струмичанец во екипата. Шо може он да придонесе за екипата? Има играано по 6 мин на сезона:toe:
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Резерви мора да има. А за резерви не се луди да дават ного пари. За тва е у тимо и за да има струмичанец во екипата. Шо може он да придонесе за екипата? Има играано по 6 мин на сезона:toe:
шо си треба си треба струмичанец у екипата... мислам петрето цветов е подобар од караманолев...
Тралалајко не видех ве смеших оти имате исти аватаре не прочитах и мислаах он е .. ФАЛА!
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
цветков е подобар од караманолев дека дека цветков ке бесе јунак ако тепамее ......
 

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
А бе арни се и двајцата да седат на клупа...колку да се каже дека има струмичани во екипата..а за нешто повеќе да сменат во екипата...тешко:tapp:
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Еве го потенцијалното засилувања на Струмица на позиција центар.. деновиве треба да дојде на проба..
Божо Барац..хрват..208цм, 79 година..Нсатапувал во Спарта Плевен..Предходни клубови..Дубрава, Цедевита...
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Еве го потенцијалното засилувања на Струмица на позиција центар.. деновиве треба да дојде на проба..
Божо Барац..хрват..208цм, 79 година..Нсатапувал во Спарта Плевен..Предходни клубови..Дубрава, Цедевита...
Ќе има уште нешто на проба...Уште еден центар мисалм и еден плеј...Ама им ги заборавив имињата:pos2:
 

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
Еве го потенцијалното засилувања на Струмица на позиција центар.. деновиве треба да дојде на проба..
Божо Барац..хрват..208цм, 79 година..Нсатапувал во Спарта Плевен..Предходни клубови..Дубрава, Цедевита...
Искусна машина ааа??Ќе го видиме!!!:wink:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
treba da se pokaze stvarno oti e dobar a ne samo da gree klupata

e hristov a za nekoe dr zasiluvane nemas li info

e momci a grujic i delic deka se ???
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
treba da se pokaze stvarno oti e dobar a ne samo da gree klupata

e hristov a za nekoe dr zasiluvane nemas li info

e momci a grujic i delic deka se ???
Делич си замина на полусезона,а Грујич си е дома...Да не лагаш пак да го враќаме?:pos2:

П.С Имам и други информации за други играчи што трба да дојдат на проба на плеј и центар ама им ги заборавив имињата:pos2:..:wink:
 
V

Viktoranius

Гостин
Еве го потенцијалното засилувања на Струмица на позиција центар.. деновиве треба да дојде на проба..
Божо Барац..хрват..208цм, 79 година..Нсатапувал во Спарта Плевен..Предходни клубови..Дубрава, Цедевита...
208 цм и не е баш некоја висина за центар, ама ај да се надеваме дека ќе биде ѕвер. Убаво ми е тоа што знам дека е играл за Цедевита. Значи е играл во солиден клуб, и мислам дека ќе го биде.
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
208 цм и не е баш некоја висина за центар, ама ај да се надеваме дека ќе биде ѕвер. Убаво ми е тоа што знам дека е играл за Цедевита. Значи е играл во солиден клуб, и мислам дека ќе го биде.
Има играно и во подобри клубови ..ме мрзеше да спомнам...во Турција има играно..
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
Делич си замина на полусезона,а Грујич си е дома...Да не лагаш пак да го враќаме?:pos2:

П.С Имам и други информации за други играчи што трба да дојдат на проба на плеј и центар ама им ги заборавив имињата:pos2:..:wink:
zso pa da ne gi vratime dobri bee i dvajcata so ima falese...
samo klupata greeja:pos2::pos2::pos2:
 

Тимче

HULK!
Член од
4 јули 2008
Мислења
4.537
Поени од реакции
238
208 цм и не е баш некоја висина за центар, ама ај да се надеваме дека ќе биде ѕвер. Убаво ми е тоа што знам дека е играл за Цедевита. Значи е играл во солиден клуб, и мислам дека ќе го биде.
e 208cm e bas solidna visina za centar so da ne sakate yao ming da doo so 229 cm
 

Kajgana Shop

На врв Bottom