Фан клуб: Струмица

Dinka

~Кк Струмица~
Член од
28 јуни 2008
Мислења
16
Поени од реакции
0
JAS KAK SO RAZBRAH OTI PUPO KE SI ODE A LATOVIC KE OSTANE A ZA BOSNJAK NE SUM SIGUREN OTI I ON KE OSTANE !!!!!!!!! TAKA RAZBRAH NEZ KOLKO E TO4NO :toe:
 
Член од
8 март 2008
Мислења
19
Поени од реакции
0
Абе шо читам нешто пред 2-3 страни пишаше оти сме имале 400 000 евра буџет ? ? ? Е нели за у Библ треба 500 000 евра буџет ? ? ? Ако сум грешка ок само да не испровоцират и ајде сите нека си пишат на својте фан клубови :smir:
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Преги Тимбата со нас играја волеј бич у Партизан. Барем после кошарката може да продолже и со друг спорт. Бива си го :pos2:
Колку години е?
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
abe si ojdeeee pupo grne bogoev gruic karamanolev dr site ostaanaa...
a bogojo mlad treba da e ... maksimun 26 god
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Тимбата е тај Ефтим Богоев шо играаше у Струмица до пред 2-3 дена. 1980 е роден гледам на кфм на страанта. Значи 28:wink:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
Караманолев ке отсустува бидејки е на Факултет како што разбрав и ми кажа ....



добро бе бил ... знааме оти е на факилтет и оти нема да игра.... :pos2::pos2::pos2:
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Караманолев не оти е од голем кар, но сепак го пополнува бројот на струмичани. А и така треба, си треба повеке струмичани у екипата. Да дојдеше и Митето Мираковски ке беше поуво:wink:
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Караманолев не оти е од голем кар, но сепак го пополнува бројот на струмичани. А и така треба, си треба повеке струмичани у екипата. Да дојдеше и Митето Мираковски ке беше поуво:wink:
Да дојдеше ама ... нема го ...
Иначе Караманолев е добар играч само што не го пуштат не е некој професионалец ама пак игра добро не е разигран у тимот затоа ... :vozbud:
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Добар е. Да ти стое дома како слика.
Ако беше добар ке заиграеше негде.
Не го напагам, мош не е заиграјал оти е имал голема конкуренција, или оти не е професионалец па лежерно си га гледал работата.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom