Фан клуб: Струмица

Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Ако не се квалитетни играчите никој нема да ги земе за во странство :smir:
druze ima razlika od stranstvo do stranstvo. nemoj da mislis deka ako igraat nadvor od nasata drzava se pokvalitetni. sto sakam da ti kazam, ima mnogu poslabi ligi od nasite vo evropa kako na primer Island, Svedska itn. kade sto nastapuvaat nasi igraci, a se relativno poslabi od ovie tuka.:smir:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Абе стрпете се па ќе видите што ние ќе донесиме може?
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Јаки странци ке донесаме ке видате. :helou:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Како стојат работите во клубот не е баш на арно , останавме без плеј и центар , пупович си ојде , мираквоски не дојде , богојо си ојде , гоцевски не дојде , само боби и вегов се нови играчи.А латович и бошнјак ке останат.
Така би требало да биде ростеро на македонски играчи

Тасовски
Соколов
Крстевски
Цветков
Заев
Караманолев
Хаџивасилев
Вегов
Каков Хаџивасилев мочко гнасен....Можеби нема да верувате но Боби барал 3 000 евра,и +една плата да му се плати кога ќе го потпише договорот....:tapp:Јане Петровски зима 3000 евра ...:drk:
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Каков Хаџивасилев мочко гнасен....Можеби нема да верувате но Боби барал 3 000 евра,и +една плата да му се плати кога ќе го потпише договорот....:tapp:Јане Петровски зима 3000 евра ...:drk:
Хаџивасилев е супер играч, не смееш така да говораш ка ного помогна во освојуване на титулата. Колко и пари да сака да тере, таа е негова работа и на клубо, нека си га средат.:back:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Хаџивасилев е супер играч, не смееш така да говораш ка ного помогна во освојуване на титулата. Колко и пари да сака да тере, таа е негова работа и на клубо, нека си га средат.:back:
Хаџивасилев е пред се недисциплиниран играч:helou:...И не заслужува да игра кај нас,се сеќаваш што ни направи?:tapp:
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
А бе саа ка говораме веке за кој какви глупости има правено. Ке се налуташ. И тај шо ти е на сликата не заслужува ...
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Тогај збрката настанала за 1 плата како шо знам оти не му га дадела ама они си знаат.. нека си га решат.
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
А бе саа ка говораме веке за кој какви глупости има правено. Ке се налуташ. И тај шо ти е на сликата не заслужува ...
ТАЈ на сликата има голем респект од МЕНЕ !!!Па ако сака нека оде и во Фени да игра..Ми донесе големи радости овие две години и Тимбата ќе го сакам и почитувам ....Барем никогаш нема да прави глупости и да не отпатува на утакмица дека му касни платата 3-4 дена.:tapp::drk:
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
ОК. Твое мислење.

Иначе поздрав до модераторо, без провоцирање, сега видов зошто ги избриша горните постови против Радикал, тој е твој другар.
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Зашо ги избриша тие постове.. арно му кажааме на радикал кога ке зема титула.. :toe:
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
ОК. Твое мислење.

Иначе поздрав до модераторо, без провоцирање, сега видов зошто ги избриша горните постови против Радикал, тој е твој другар.
Ако не знаеш да одговориш на провокација подобро воопшто да не пишуваш...
 

RIZTETO

Somebody stop me
Член од
3 јуни 2007
Мислења
2.508
Поени од реакции
75
Ако не знаеш да одговориш на провокација подобро воопшто да не пишуваш...
Па што и фалеше, тој мене дека со Крстевски нема титула, јас нему сдека со Петроски нема титула.
Плус, на пост скриптумот ти пишува дека подобро нешто отколку игнорирање. :toe::toe:
Грешка уствари, worse бил зборот. Инаку, сепак мислам дека добар ист одговор беше.
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Арно му одговорииме шо толко. Не мора да бришаш право.Ако не се освоиле 15 години титула они немора да значи оти нии нема да га освоооме и таа година
 

Kajgana Shop

На врв Bottom