Фан клуб: Струмица

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
браво ти знаеш колко зима врба му ги броиш парите. И чековски е зимал во черкерси добра пара ама се врати во фени и верувам оти нема да зима как шоо зимал тама туку драстично помалку.
tne mu gi brojam jas pari sigurno na vrba tuku mi bese poentata da kazam kolku pari zima , A CEKOVSKI da bideme realni ne e vrabica stevanov
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Па ти спомна пари јас ти направив споредва... ако може да се договорат може ке дојде(како пример ти посочувам). И дај пиши поразбирливо или немаш 2 реда школо оште?
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Па ти спомна пари јас ти направив споредва... ако може да се договорат може ке дојде(како пример ти посочувам). И дај пиши поразбирливо или немаш 2 реда школо оште?
eden red imam sto ke mi e poiese
 

Ted Dettman4e

Real Optimist
Член од
25 јуни 2007
Мислења
1.697
Поени од реакции
56
A бе ај доста што се расправате за глупости!!!Може ли некој да ми каже кои се другите играчи што ќе идат повратници од странство кај нас,ако не е тајна??
 
Член од
7 мај 2008
Мислења
2.818
Поени од реакции
368
Па ти спомна пари јас ти направив споредва... ако може да се договорат може ке дојде(како пример ти посочувам). И дај пиши поразбирливо или немаш 2 реда школо оште?
me raduva sto i ti ne gi gresis zborovite.
P.S. sto znaci ovoj zbor "oshte" ?
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
me raduva sto i ti ne gi gresis zborovite.
P.S. sto znaci ovoj zbor "oshte" ?
Не те разбираме на латиница :bip::bip::bip: пс вратете се на темата не летајте у облаци!:helou:
 
Член од
3 јуни 2008
Мислења
494
Поени од реакции
0
Najnovi vesti: Mu istekol polugodisniot dogovor na Vrbica Stefanov vo Menorka i ke se vrakal vo Makedonija( mala sala) . Ama oti da ne, star e veke nema golemi ekipi od Evropa so zimat igraci na tii godini, a site go znaeme negoviot kvalitet. Zamislejte da dojde u Strumica :):):vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
a be ova e jaka sega ali ako se penzionira vrbica sigurno nema da bide toa ekipata na strumica, pa tamu da ja doigra poslednata godina od karierata.da ne se lazaeme ama se znae kade bi ja zavrsil karierata.:nenene:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
знаа се бе ако рачуна да ја завршива кариерата во македонски клуб тоа ке биде фени ....... и слусам плеу ке дојдел од србија
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
и саа шо мабет направиите, дај кажејте кој домашни странци и странци се планират?
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
me raduva sto i ti ne gi gresis zborovite.
P.S. sto znaci ovoj zbor "oshte" ?
ја згрешив 1 буква таа цели реченици..
ОШТЕ на СТРУМИЧКИ значи СЕУШТЕ! и ти немаш школо... ај аут.
 

^Cutie^

*Charming Princess*
Член од
22 март 2007
Мислења
869
Поени од реакции
1
Абе остај ги, не го разбират они нашио дијалект малце се глупи :smir: и ај кажејте сигурно ли остануват Латович и Бошњак??? А јас сакам и Мицко да останеее....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom