Фан клуб: Струмица

Член од
4 март 2008
Мислења
123
Поени од реакции
0
Alealealelalealle FENI ARE THE CHAMPIONS!!! Dzabe se falevte strumi4ani deka Strumica ke go osvoi kupot. :D SE vidi koj tip e najdobar i koj ima najdobri igra4i. hahahah Strumica is a big loser. Alelelalealelaleal FENI ARE THE CHAMPIONS. Iako sudiite bea na vasa strana gospod ni pomogna nas.
 
Член од
12 мај 2007
Мислења
29
Поени од реакции
0
Пфф ова ке го речеш добро судење...?? би требало да ги прегледаш последните 5 мин од натпреварот уште еднаш...Но сепак не треба да ги кривиме судиите имамвме 15 поени предност која не требаше да ги прокоцкаме така, не требасе да му дозволиме на противникот да врза толку тројки.
Но што е тука ,тука е со голема срека и помош од судиите успеа да стигнат до победата, но не би рекол дека ке биде така и во првенството...

Се беше на страната на Фени усте ајдуците да почнеа да навиваат за нив...
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Пфф ова ке го речеш добро судење...?? би требало да ги прегледаш последните 5 мин од натпреварот уште еднаш...Но сепак не треба да ги кривиме судиите имамвме 15 поени предност која не требаше да ги прокоцкаме така, не требасе да му дозволиме на противникот да врза толку тројки.
Но што е тука ,тука е со голема срека и помош од судиите успеа да стигнат до победата, но не би рекол дека ке биде така и во првенството...

Се беше на страната на Фени усте ајдуците да почнеа да навиваат за нив...
Супер,игра...Супер атмосфера.СЕ ГОРДЕАМ НА ИГРАЧИТЕ НА СТРУМИЦА,заедно со Тренерот,ГРАДОНАЧАЛНИКОТ,ПАНАЈОТИС.СЕ ГОРДЕАМ ШТО ИМАМЕ ТАКВИ ЛУЃЕ,СЕ КЕ СИ ДОЈДЕ САМО ПО СЕБЕ...Ако ова ни избега во последната секунда,верувајте ЛИГАТА Е 1000000% НАША !
 
Член од
12 мај 2007
Мислења
29
Поени од реакции
0
Супер,игра...Супер атмосфера.СЕ ГОРДЕАМ НА ИГРАЧИТЕ НА СТРУМИЦА,заедно со Тренерот,ГРАДОНАЧАЛНИКОТ,ПАНАЈОТИС.СЕ ГОРДЕАМ ШТО ИМАМЕ ТАКВИ ЛУЃЕ,СЕ КЕ СИ ДОЈДЕ САМО ПО СЕБЕ...Ако ова ни избега во последната секунда,верувајте ЛИГАТА Е 1000000% НАША !
Се надевам дека ке биде така...:pipi:
 
Член од
14 март 2008
Мислења
58
Поени од реакции
0
IAKO SUDIITE BEA NA VASA STRANA SEPAK IMA GOSPOD I VIDE STO SE SLUCUVA NA TERENOT I NI POMOGNA DA POBEDIME I DA SLAVIME:vozbud:
 
Член од
14 март 2008
Мислења
58
Поени од реакции
0
MOZE SEGA DA SI MOLCITE I DA PLACITE I DA NE NE ZAMARATE :vozbud: :vozbud: :vozbud:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Дај,не заебавајте бе ! СУдии на наша страна:pos2: .Виде како на Латовиќ ми ја свирнаа 4тата за да седне на клупа и не може да игра,ВИДЕ??????Па нормално,затоа што Латовиќ ни е најдобар,до сега ќутев,но очигледно сакате да ме правите СЛЕП.Зошто му свирна техничка грешка?Зошто се обиде да му објасни што му направи,овој малакот како се викасе,Михајловски или како беше,зарем да му објасниш на судија нешто се добива техничка,дај бе молам радувајте си се,ама не зборете дека судиите беа на наша страна...
П.С Сега ни доаѓа,Амак мора да се освестиме,и да се вратиме на победнички патеки.:smir:
 

lozar_kavadarci

ФЕНИ ШАМПИОНИ 2007/08
Член од
10 јануари 2008
Мислења
817
Поени од реакции
2
nisto ne se slusase. i od neutralni gledaci na tv vikaa samo vie se slusavte,drugite nisto
 
Член од
15 март 2008
Мислења
43
Поени од реакции
35
Дај,не заебавајте бе ! СУдии на наша страна:pos2: .Виде како на Латовиќ ми ја свирнаа 4тата за да седне на клупа и не може да игра,ВИДЕ??????Па нормално,затоа што Латовиќ ни е најдобар,до сега ќутев,но очигледно сакате да ме правите СЛЕП.Зошто му свирна техничка грешка?Зошто се обиде да му објасни што му направи,овој малакот како се викасе,Михајловски или како беше,зарем да му објасниш на судија нешто се добива техничка,дај бе молам радувајте си се,ама не зборете дека судиите беа на наша страна...
П.С Сега ни доаѓа,Амак мора да се освестиме,и да се вратиме на победнички патеки.:smir:
абе тие пари по судии и по се друго со ги дадоа поарно нека купеа еден медал поевтино ке им излезеше...и барем вака на Самарџиев немаше да му излегува Богоев во сон а вака сега ке немозе мирно да спие..
А повеке од јасно е зошто му даде судијата на Латовик техничка-објаснето е над ова
 

Kajgana Shop

На врв Bottom