Фан клуб: Струмица

Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
hahahahahahahahaha .... Од Ајдуците Има Ли Некој По Јаки .. по гласни или слично .. ај сетете се кога беа во Беласица на времето .. секој натпревар ајдуци трештеше стадионот ... и сеа во сала.. ке видиме вечер кој ке победи .. само кажав судијата да е фер и од двете страни и ајдуците да пристигнат во КАВАДАРЦИ ,... позз се читкаме после натпреварот.. во 20 : 30 беше така ?
 
Член од
28 октомври 2007
Мислења
775
Поени од реакции
271
mislev nikad nema da go kazam ova, ama tepajte gi ciganine obleceni kako komunalci!!! srekjno!:smir:
 
Член од
15 март 2008
Мислења
35
Поени од реакции
0
strumica na feni ke gi napravi lom i ajducite se zakon zavisi od drugite navivaci:vozbud:
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
лулулулулулуллулууллулулулулуллулулулу фани губитници
 

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
434
речиси готово е, само Кол да не почне како вчера на крајот...
или наште да почнат пак како против АМАК... :nesvest:

треба да го задржаме водството и славаме вечер :smir:
 
Г

Грејвдигер

Гостин
види бреее ццц ќе зеам ќе се убиам!!!!!!!!!
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Неееееееееееееееее,тоа е невозможно во шок,сум плачам-ми се тресат рацете,не не не !!!!!!!!!!!
 

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
Aман бе Христов, не е толко трагедија, не ти умрел некој близоц, Бог да чува ... ак`л за понатама, Струмица мош ќе се упраа ... жал мее и на мене шо изгубииме, ама не е толко трагично.
 
Член од
2 јули 2007
Мислења
471
Поени од реакции
26
Тоа ти е предноста на домашн терен !!!иначе реално не ја заслужија победата фени ама честитки :toe:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Aман бе Христов, не е толко трагедија, не ти умрел некој близоц, Бог да чува ... ак`л за понатама, Струмица мош ќе се упраа ... жал мее и на мене шо изгубииме, ама не е толко трагично.
За,мене тоа е најголема трагедија,КЛУБОТ ГО САКАМ ПОВЕЌЕ ОД СЕ !
 

Il Fenomeno

non mollare mai
Член од
14 март 2007
Мислења
3.226
Поени од реакции
707
Пу да ти е**м среќата денеска и свети Петар беше со нив нека се радуват на купот во првенството ке ги згазиме.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom