Фан клуб: Струмица

lozar_kavadarci

ФЕНИ ШАМПИОНИ 2007/08
Член од
10 јануари 2008
Мислења
817
Поени од реакции
2
koj nastrada od baklata?
kaj vas site se pcueja na odenje samo onoj eden krupen,so dres na strumica broj 7 ne se pravese jak
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
Ti si edinstvenoto dete od Strumica sto go prifaca porazot drugite site se picki.
A inace pitajte gi ajducite koga ce si dojdat kako si pominaa vo Kavadarci Noviot Champion.
I ne go mesajte Goran Samardziev Oti toj igra so srceto za kavadarci, i zatoa toj ni e najomileniot vo Feni .:smir:
Aj кажи ми ти како си поминаа ајдуците?
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
abe oganizacija 5tka eeeeeeeee kakvi policajci se tiii be namesto oni da obezbedat da nema incidenti oni ke gi tepat na ajducite so pendraci EEE KAKO NE IM E SRAM cekajte i vii ke dojdate u strumica hehee policajcite cekaa nekoj od ajducite da prezipa bez veza jadee pandraci
i pozz do site ajduci koi deneska bea fenomenalni poz...
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Ако имате снимка видејте го последниот кош на Самарџиев....убаво ке видите дека има чекори..ае позз..нека им е честито!
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.589
Поени од реакции
48.387
FeNi_Boy напиша:
i kako ti se dopadna li atmosverata a ? iskreno kazi.
па убаво еуфорија имаше во градот тоа беше фино сеа народот во салата не ме сакаше баш ама шо да им праам,иначе за Лозари не ме прашувај ке си ја расипеме “калимерата’’:):)

Ако имате снимка видејте го последниот кош на Самарџиев....убаво ке видите дека има чекори..ае позз..нека им е честито!
и мене ми се виде во моментот дека напраи еден чеко повеќе ама не сум сигурен сеа не памтам баш,а иначе денес бев за Струмица од една причина дека нејкам Рајкович да зима пехари ама:toe:
 
Член од
18 декември 2007
Мислења
27
Поени од реакции
0
па убаво еуфорија имаше во градот тоа беше фино сеа народот во салата не ме сакаше баш ама шо да им праам,иначе за Лозари не ме прашувај ке си ја расипеме “калимерата’’:):)


и мене ми се виде во моментот дека напраи еден чеко повеќе ама не сум сигурен сеа не памтам баш,а иначе денес бев за Струмица од една причина дека нејкам Рајкович да зима пехари ама:toe:
i da imale cekori taaa e ami pa so da recime za toa so sudiite vo tekot na celata utakmica bea od stranata na Strumica :smir:
 
Член од
18 декември 2007
Мислења
27
Поени од реакции
0
Feni champions zasluzeno a zemaa titulata imaat najdobar.
Sepak i trenerot mislam deka si zema pregolema sloboda so pustanje vo igra na Grujic I so neigranje na Bogoev vo pogolemiot del od igrata :d
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
Почнувам да се сомневам за првенството.
 
Член од
2 март 2008
Мислења
3.803
Поени од реакции
66
Ти ненормален ли си бе.
nie imavme 37 min losa igra.a vie imavte samo 3 min.toa e 8% od celoto vreme.i nakraj pak pobedivme.tuka e goleminata i zaslugata za ovaa ogromna nevidena na nasi prostori pobeda.a sudiite napravia po 2-3 greski na dvete strani no sepak napravija simetrija da nikoj ne bide osteten.se e regularno a krajniot rezultat pokazuva se
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
2.247
Поени од реакции
57
Дај некој ако има на клип да го видиме последниот напад на Самарџиев, оние последните 15 секнуди.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom