Фан клуб: Струмица

Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Браво за нашите МАШИНКИ ... Нема им никој рамен ... :vozbud::vozbud::vozbud: Утре одиме на сигурна ПОБЕДА против Фени ... У сред Кавадарци ке ги расплачеме !!!
Ех цела ден утре ке се молам да изгубете, и да ви ја пееме цела сала: Обриши сузе мала моја :pos2::pos2::pos2: Мала шала ...позз
Сепак нека победи подобриот!
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
eeee moze nekoj da mi kaze vo kolku casot e trgnuvanjeto za kavadarc?POZ..
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Денес е финалето во 20:15...
Било која од екипите да победи ќе биде освојувач на Купот за прв пат...Нормално би сакал да е Струмица..
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Денес е финалето во 20:15...
Било која од екипите да победи ќе биде освојувач на Купот за прв пат...Нормално би сакал да е Струмица..
Да и за прв пат нема да играе некоја скопска екипа во финале(тоа ме радува). И би сакал ние да бидеме првите кои ке ја сменат традицијата, ке го скршат малерот и како организатори да го освоиме купот (што до сега не се случило по осамостојувањето):smir:
 

BoR4e

Manchester United
Член од
28 февруари 2008
Мислења
2.384
Поени од реакции
36
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee moze nekoj STRUMICANEC da mi kazevo kolku saato se trgnuva
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Мислам дека во едно такво финале..без разлика на домашниот терен, поради изедначеноста на екипите шансите се 50:50...
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee moze nekoj STRUMICANEC da mi kazevo kolku saato se trgnuva
Бор4е ќе ти каже некој од Ајдуците јас незнам..
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Да, да ама зборувам за лошата традиција. Малце е и чудно што до сега организаторот го нема освоено купот, ама се надевам дека ние ке ја прекинеме таа традиција.. Шансите се 50:50 и нека победи подобриот. Вечерва ке има прекрасна и пеколна атмосфера во Јасмин:vozbud:едвај чекаам...
 
Член од
30 септември 2007
Мислења
369
Поени од реакции
0
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee moze nekoj STRUMICANEC da mi kazevo kolku saato se trgnuva
Vo 5 casot se sobirame na spomenikot Goce Delcev i najkasno dokaj 5 i 30 ke treba da se trgne. 3 avtobusi ima sigurno deneska uste eden ke se dogovori izgleda i najverojatno odime 4 avtobusi organizrano.
Znaci koj saka da dojde vo 5 h najkasno da bide na centarot.pozz
 
V

Viktoranius

Гостин
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee moze nekoj STRUMICANEC da mi kazevo kolku saato se trgnuva
Во 5 часот на споменикот Гоце Делчев....

Vo 5 casot se sobirame na spomenikot Goce Delcev i najkasno dokaj 5 i 30 ke treba da se trgne. 3 avtobusi ima sigurno deneska uste eden ke se dogovori izgleda i najverojatno odime 4 avtobusi organizrano.
Znaci koj saka da dojde vo 5 h najkasno da bide na centarot.pozz
А шо викаш некоо комбенце да си земаме а :pos2::pos2::pos2:
 
Член од
30 септември 2007
Мислења
369
Поени од реакции
0
Во 5 часот на споменикот Гоце Делчев....



А шо викаш некоо комбенце да си земаме а :pos2::pos2::pos2:
hahahaha ke zemame ke zemame samo nekoo pogolemo deneska i pak na ista benzinska i ke vide taj 200 dusi ka se placka i ne policija ke treba i vojskata da ga vikne deneska :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
 

lozar_kavadarci

ФЕНИ ШАМПИОНИ 2007/08
Член од
10 јануари 2008
Мислења
817
Поени од реакции
2
vi se napravite family aerodrom. nasite se sobirat preku 200 dusi vija utakmici a deneska ce bide pno. koj i da pobede nema da bide nezasluzeno i neka pobede podobriot
 

Kajgana Shop

На врв Bottom