Фан клуб: Струмица

Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Џабе е, вируси ви фати фан клубот, исто како кај нас вчера, треба некој салам антивирус за ова да го исчисти од тука.
Takov virus ne postoi,posto nemaat muabet na nivanata glupa tema i pocnaa da flodiraat niz drugi:pos2:
Abe jas znam zosto ne pisuvaat na nivnata sega mi tekna,ne i e smeneto imeto zatoa.
Treba da e Mzt Fon Univirzetot.:smir:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Abe iskopleksirani znam sto e,iskopleksiran neznam sorry,iskopleskirani ste ti i tvojot BOBI(policaecot).
A za Polo Trejd ne mi objasnuvaj,ej sega vie od F.A ke mozete da odite na Fon,mozebi ke vi ja namalat cenata:pos2: .I ke imate nekoi privilegii:pos2: ...
P.S Dimitar na Univirzetot ke go zgazame neli:pos2: ?
Мала дигресија...Мзт Скопје спонзор има високо образовна институција, а Струмица, земјоделска задруга

Кој е тука предметот на исмејување? А? А? А?
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Мала дигресија...Мзт Скопје спонзор има високо образовна институција, а Струмица, земјоделска задруга

Кој е тука предметот на исмејување? А? А? А?
Mzt Skopje ima visoko obrazovna institucija???:pos2: :pos2: :pos2:
Abe ne zaboravaj veke ste Mzt Fon Univirzetot.:smir:
Predmetoto na ismejuvanje pa koga se smeni naseto ime vie se ismejuvate,e sega dojdoa nasite 5 min...
P.S Dimitar odgovori mi.!!!:helou: :helou:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Takov virus ne postoi,posto nemaat muabet na nivanata glupa tema i pocnaa da flodiraat niz drugi:pos2:
Abe jas znam zosto ne pisuvaat na nivnata sega mi tekna,ne i e smeneto imeto zatoa.
Treba da e Mzt Fon Univirzetot.:smir:
Што ме спомињаш ако не ти требам на темава. Ај фати си го тулето и почни горе доле, да не го молиш Мистичен да те банира и од Струмица, пошто ке се избламираш и пред твоите соземјоделци.

Abe ej Administartori,dajte mu go praznoto mesto na Moderator na Marcus,izigrava nekoj avtoritet...Zosto celo vreme postira so taa cel...:nesvest: :tapp:
P.S Beter od Radical se pravis:toe:


А ова ископлексиран што беше, ај потстете ме, пошто сте начитани :pos2::pos2:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Rekov iskopleksiran neznam sto znaci,znam sto znaci iskopleksirani a na toa imam ednostaven odgovor:Bobi-Elena:pos2: !!!
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Rekov iskopleksiran neznam sto znaci,znam sto znaci iskopleksirani a na toa imam ednostaven odgovor:Bobi-Elena:pos2: !!!
Не е тука, неможе да ти врати па се правиш мангуп нешто?

Ајде останете ми поздравени навивачи на ЗЗ (земјоделска задруга) Струмица 2005, нападнете ме, кога ке се вратам ке ве удостојам со одговор
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
I uste nesto:Dojde Panajotis ama imeto si ostana Strumica 2005,a kaj vas dojde sponzor i pravo go menuva imeto kako sto mu odgovara Mzt Fon Univirzitet...:smir:
 
Член од
22 јануари 2008
Мислења
271
Поени од реакции
0
Ne se zamaram poveke so tebe,aerodroma,F.A,itrap pero i slicno.Ajde MRS na Univirzitetskata Tema!!!
Nema so nogu se dosadni ama ic ic ic ne se interesni oni si mislat oti se interesni ama ic ne se interesni i ic ne ni mu pisite i taka nema za so da se pise so niv sekako nivniot klup MZT FON SKOPJE ne moze nis da naprae taka da nie ce se borime so vas
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Боби радикалниот.:pos2:
:kesa: :kesa: :kesa: :kesa: :kesa: :kesa: :kesa: :kesa: :kesa: :kesa: :kesa: :kesa: :kesa: :kesa: :kesa: :kesa: :kesa: :kesa: :kesa: :kesa: :kesa: e sega mi treba samo pistol i eden kursum u nego da si ja rascvetam galavata!!!!!!!! radikal fala sto si me lazel cel zivot za tvoeto ime neznaev deka BOBI se vikas lelelelelelelelellelelelelelelelelelelelelelellelelelelelelelelelellelelelele :uvo:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom