Фан клуб: Струмица

Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Кавадраци е град у пи*ку матер. Мислиш дошол некој од Лондон да ни кажува, а тоа некој пољопривредник искористил Интернет за сите....Ах Груевски што ти требаше



Христов абе нели девојка имаше, што туку се самозадоволуваш на мене. Оди у ВЦ на памтенка удри го на неа еднаш, доста само :drk:на мене го дркаш



Еј Анус, кажи им и на овие што е ископлексираност, може некој не прочитал и не ти се изнасмеал вчера :pos2:
Abe Dimitar osti go sega,fraer e si fatil ZENSKA :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
P.S Pupovic deneska samo trcal na treningot:smir:
 
V

Viktoranius

Гостин
Ќе биде подготвен Пупович сто посто за МЗТ ФОН СКОПЈЕ, ќе биде весело во сабота.

А Грне се вратил ли на тренинг ?
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Abe Dimitar osti go sega,fraer e si fatil ZENSKA
Којзнае колку тешко тоа тебе ти падна, ти останав неостварена љубов. Сакаш слика да ти пратам, да можеш и визуелно да ме гледаш кога ке си го онакваш? Доста само на букви го :drk:, за тебе и отстапка би направил, и би ти пратил слика.

А да ве прашам, некој знае што е ископлексираност? Вчера В....Анус ми кажа, ама касно беше изморен бев, заборавив, па ако може уште еднаш да ми каже, ке му дадам зеленко ветувам :pos2:
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Којзнае колку тешко тоа тебе ти падна, ти останав неостварена љубов. Сакаш слика да ти пратам, да можеш и визуелно да ме гледаш кога ке си го онакваш? Доста само на букви го :drk:, за тебе и отстапка би направил, и би ти пратил слика.

А да ве прашам, некој знае што е ископлексираност? Вчера В....Анус ми кажа, ама касно беше изморен бев, заборавив, па ако може уште еднаш да ми каже, ке му дадам зеленко ветувам :pos2:
imas devojka be ?????? ne si kazal !!!! da znes sega vepar ke ti se naluti posto zaedno ne brkate zenski
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Којзнае колку тешко тоа тебе ти падна, ти останав неостварена љубов. Сакаш слика да ти пратам, да можеш и визуелно да ме гледаш кога ке си го онакваш? Доста само на букви го :drk:, за тебе и отстапка би направил, и би ти пратил слика.

А да ве прашам, некој знае што е ископлексираност? Вчера В....Анус ми кажа, ама касно беше изморен бев, заборавив, па ако може уште еднаш да ми каже, ке му дадам зеленко ветувам :pos2:
Oh bre boze,ne ti e lesno.Slika od tebe :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: .Prati i na Elena:pos2: :pos2:
P.S Pupovic ke bide 100% podgotven,a za Grne ke vi kazam utre,ama i bez Grne ke go zgazime Univirzetot.:pos2: :pos2: :pos2:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Мзт Boss Скопје
Мзт Скопје 2000
Мзт Хепос Скопје
Мзт Фон Скопје

Копмарација (за В....АНУС компарација значи споредба)

Струмица Табак
Македонија 91
ПОЛО ТРЕЈД
Струмица 2005

Колку време постоите? Колку тима имате, што имиња сменивте? Ти најде хуморески да правиш од Фон?

Ај потсети не што значеше поимот ископлексиран уште еднаш, жити Поло Трејд :pos2:
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
Мзт Boss Скопје
Мзт Скопје 2000
Мзт Хепос Скопје
Мзт Фон Скопје

Копмарација (за В....АНУС компарација значи споредба)

Струмица Табак
Македонија 91
ПОЛО ТРЕЈД
Струмица 2005

Колку време постоите? Колку тима имате, што имиња сменивте? Ти најде хуморески да правиш од Фон?

Ај потсети не што значеше поимот ископлексиран уште еднаш, жити Поло Трејд :pos2:
aloooo on ne znae sto e polo trejd ne bil roden togas
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Џабе е, вируси ви фати фан клубот, исто како кај нас вчера, треба некој салам антивирус за ова да го исчисти од тука.
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
imas devojka be ?????? ne si kazal !!!! da znes sega vepar ke ti se naluti posto zaedno ne brkate zenski
Абе јас несакав да имам, пошто ако си фатев, кутар Христов ке останеше без тема на муабет на форумов, ама тако је судбина хтела. Остана Вепар само сам. Вепар читаш ли НАЈДИ СИ И ТИ ДЕВОЈКА!!!!! :pos2::pos2::pos2:

Христов, колку ти е добро кога ќе дојде момент ејакулација и кога ке ти текне на Радикал Бој а? Ако не се самозадоволуваш на мене, што на сестра ти, ме спомнуваш во постови, кога не сум ви дошол на темава два месеца? Дркај сине, дркај, убаво се осекам кога знам дека има такви кои и на мене се самозадоволуваат, ми го креваш егото, фала ти.

Христов, а ти се едуцираше за поимот Ископлексираност? :pos2: Ако не, јави ну се на Анусот :pos2: он знае најдобро :pos2::pos2::pos2:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Abe iskopleksirani znam sto e,iskopleksiran neznam sorry,iskopleskirani ste ti i tvojot BOBI(policaecot).
A za Polo Trejd ne mi objasnuvaj,ej sega vie od F.A ke mozete da odite na Fon,mozebi ke vi ja namalat cenata:pos2: .I ke imate nekoi privilegii:pos2: ...
P.S Dimitar na Univirzetot ke go zgazame neli:pos2: ?
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Џабе е, вируси ви фати фан клубот, исто како кај нас вчера, треба некој салам антивирус за ова да го исчисти од тука.
Знаеш како вирусите сами не доаѓаат, некој треба да ги викне, да кликне каде што не треба. Епа така момците, В...АНУС, експертот по ископлексираност и Христов, самозадоволувачот на памтенка, ме ставија во постови, на тема каде што јас месец дена не ни сум отворил.

Џабе се групирате анти-скопје фанови, доста си лижете гз едни на други, имајте свое јас
 
V

Viktoranius

Гостин
Боби ти прв почна кога му реплицираше на Мики.

А иначе секоја чест за факултетот, сигурно ќе имате попусти сега во ФОН, ЕЈ ФАЦА КЕ СТЕ.:smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom