Фан клуб: Струмица

Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Abe ej Administartori,dajte mu go praznoto mesto na Moderator na Marcus,izigrava nekoj avtoritet...Zosto celo vreme postira so taa cel...:nesvest: :tapp:
P.S Beter od Radical se pravis:toe:
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Abe ej Administartori,dajte mu go praznoto mesto na Moderator na Marcus,izigrava nekoj avtoritet...Zosto celo vreme postira so taa cel...:nesvest: :tapp:
P.S Beter od Radical se pravis:toe:
Оти бе Христов се нервираш...ќе изгубеш дел од висината...толку ли незнаеш шала да прифатеш...расипувач на забави...
Дека си видел јас да изигравам авторитет...само се зафаркавам..не ми требат титули од тај вид...И од дека саа Радикал го мешеш у сето тва....шо ми треба кој знаа..така е ко одеш со деца на бања ти го јадат сапуно....
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Pa taka odgovoaras mi se pravis nekoj avtoritet ovde,taka bilo onaka bilo...Ti rekov Radical e podobar od tebe..:pos2:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Значи смо закачалки...:vozbud:
Абе Христов шо не кажа оти такви фрапантни новости имаш..ќе ја направааме со фанфари да биде по помпезно...иначе фала што сподели...:smir:..Ааабе дете...
Eve sto izigravas.Sto ne kaza oti takvi frapantni novosti imas:tapp: ..Ke ja napravaavme so fanfari da bide po pomezno...I sega,fraer si ej...:nesvest: :nesvest: :nesvest:
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Ај доста беше..тоа беше нешто како "happy hour"... ќе помине Мистичен..и ќе мора да се занимавам со парк, клупа..жена борец...
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
Ја (С)копје не го сметам за град, зошто во него живее еден ногу скапан и расипан народ како ниа од Мзт што пишат на форумот. И за тоа не го пишуам со голема буква!
Кој фактор си па ти и кој те праша дали го сметаш или не го сметаш Скопје за град? Од кај кур знаеш ти каков народ живее кога не си излегол од тоа твое Кавадарци? Не заболе сите скопјани курот дали ти го пишуваш со голема или мала буква.
 

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
434
Абе ај на Фан Клуб: Струмица се карат некој од Скопје и некој од Кавадарци. Декаа логиката? Ак имате да пишате нешто за КК СТРУМИЦА пишејте, ак не, не га трупајте само темата безвеза...
 
Член од
16 јануари 2008
Мислења
631
Поени од реакции
0
Кој фактор си па ти и кој те праша дали го сметаш или не го сметаш Скопје за град? Од кај кур знаеш ти каков народ живее кога не си излегол од тоа твое Кавадарци? Не заболе сите скопјани курот дали ти го пишуваш со голема или мала буква.
Каа прво отвори си ги тиа очите и прочитај што ми цитираа и ја што одговорив. А каа второ ти од кај знаиш јас дали имам или немам испаднато од Кавадарци? Може ме следиш и гледаш кај одам цело време. Епа тогаш ај ке те замолам утре следи ме пак и запишувај си се по ред кај сум бил, и шо сум правел и списокот дај ми го мене, за да проверам дали точно си запишал :pos2::pos2::pos2:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Ја (С)копје не го сметам за град, зошто во него живее еден ногу скапан и расипан народ како ниа од Мзт што пишат на форумот. И за тоа не го пишуам со голема буква!
Кавадраци е град у пи*ку матер. Мислиш дошол некој од Лондон да ни кажува, а тоа некој пољопривредник искористил Интернет за сите....Ах Груевски што ти требаше

Abe ej Administartori,dajte mu go praznoto mesto na Moderator na Marcus,izigrava nekoj avtoritet...Zosto celo vreme postira so taa cel...:nesvest: :tapp:
P.S Beter od Radical se pravis:toe:
Христов абе нели девојка имаше, што туку се самозадоволуваш на мене. Оди у ВЦ на памтенка удри го на неа еднаш, доста само :drk:на мене го дркаш

Абе немој вака за Мистер мускуло Б комплекс, дека дека он е подобар од Маркус, немој така другпат.:pos2:
Еј Анус, кажи им и на овие што е ископлексираност, може некој не прочитал и не ти се изнасмеал вчера :pos2:
 
V

Viktoranius

Гостин
Боби полицаецот бил во афера со Елена аеродромката.:pos2:ѓ
И немој да му се смеете веќе, се покажа дека има девојка АЈТ !
 

Kajgana Shop

На врв Bottom