Фан клуб: Струмица

Член од
23 декември 2007
Мислења
6
Поени од реакции
0
si citam po forumo i gledam kako jadat lajna ovie od sk...a bre neli kazuvavte ja na pr. ovoj radikal kak bese zapnal strumica ke se raspadne na polusezonata.....kaj si sega bre momak..namesto da se raspadnaa sega oste poveke ke se pojacat..novi sponzori,zadrzuvanje na site igraci(osven delic) i pojacuvanje na oste nekolku igraci...pa toa li e raspaganje.....
STRUMICA ZAKON
 
Член од
5 декември 2007
Мислења
428
Поени од реакции
5

Се гледа тука ептен убаво од кого бегате ми се чини дека не се желките хммм...
па ова не е кај калот бее...
ти кажувам дека бегавме таму кај со е таа нивата пред салата....имаше еден мангуп сто маваше со камења...како и сите од фемили....и кога се пустивме по него ....фитиљ....по тоа нивата...и од таму дојдоа желки....
сега кога ке дојдеме пак ке ве замолам да не мавате со камења...зошто 21 век сме....не сме у камено доба
 
Член од
5 декември 2007
Мислења
428
Поени од реакции
5
si citam po forumo i gledam kako jadat lajna ovie od sk...a bre neli kazuvavte ja na pr. ovoj radikal kak bese zapnal strumica ke se raspadne na polusezonata.....kaj si sega bre momak..namesto da se raspadnaa sega oste poveke ke se pojacat..novi sponzori,zadrzuvanje na site igraci(osven delic) i pojacuvanje na oste nekolku igraci...pa toa li e raspaganje.....
STRUMICA ZAKON
ама зашо одма чалам.....што одма нешо скопјаниве...глеј си ја ти струмица нека ти цута и развива....кога ке биде како скопје ...ке правиме муабет...и без чалам....
 

marcus

струмички модератор
Член од
5 јули 2006
Мислења
5.378
Поени од реакции
131
Ako ima nekoj informacija neka mi kaze kaj igra sega Sofantidis(kelaviot)minatata sezona sto igrase vo Strumica.
Софатидис ја заврши кариерата....стана полицаец...озбилно..има плата двапати поголема од она кошаркарска што ја зимаше..што знам може игра за полициската академија..
 

F.A.

Smile Now, Cry Later
Член од
17 април 2007
Мислења
862
Поени од реакции
3
па ова не е кај калот бее...
ти кажувам дека бегавме таму кај со е таа нивата пред салата....имаше еден мангуп сто маваше со камења...како и сите од фемили....и кога се пустивме по него ....фитиљ....по тоа нивата...и од таму дојдоа желки....
сега кога ке дојдеме пак ке ве замолам да не мавате со камења...зошто 21 век сме....не сме у камено доба
Не ни помислував дека ќе признаете иако ве има на клипче како бегате ко пички.
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Kako bese klipceto , ma vidi gi be posrani se , p..k.ci ova ona i odednas braaaaaattt begaaaaaajjjjjjjjjjjjj. :pos2: Rabotata bese sto ve i mase od site strani dur da se svestime sto kako , ama koga se svestivme si ja podvikavte opaskata
 
Член од
7 декември 2007
Мислења
92
Поени од реакции
0
Kako bese klipceto , ma vidi gi be posrani se , p..k.ci ova ona i odednas braaaaaattt begaaaaaajjjjjjjjjjjjj. :pos2: Rabotata bese sto ve i mase od site strani dur da se svestime sto kako , ama koga se svestivme si ja podvikavte opaskata
Milo mi e so si prizanavate !!

па ова не е кај калот бее...
ти кажувам дека бегавме таму кај со е таа нивата пред салата
A tuka od so begate??

сега кога ке дојдеме пак ке ве замолам да не мавате со камења...зошто 21 век сме....не сме у камено доба
Ako sakate ke dogovorime edna 50 na 50...

I ne gi lazete drugive navivacki grpu deka pravite bojkot zaradi jadranska liga neso, edno drugo... bojkot pravite zoso od prava ne vi davaat pari, vie samo za pari navivate t.e. vasite vogi... ama ni vie ne ste krivi, taka vi rekle.... moze bevte nekad ramo do ramo so nas, se jadevme, ama sea... POZZ
 

INVINCIBLE

MUFC
Член од
9 декември 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
434
Family Aerodrom и City Park Boys се карат на Фан Клуб : СТРУМИЦА

има логика...
 

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
Нема брат ама има многу куртони на форумов што немаат врска од навивање.ФОРУМОВ Е ГОМНО...БОЉЕ УКИНЕТЕ ГО!!!!!
 
Член од
27 јуни 2007
Мислења
278
Поени од реакции
1
Kakvi se tie gluposti demek grkot ke si ode??? TOCNO E!!! ke si ode ama za praznicite i pak ke dojde!!!
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.497
Поени од реакции
4.070
Vo Strumica veke se i Pupovic i Bosnjak samo treba uste Latovic da se vrati tie od Vinica dojdoa ovde t.e gi vidov pregi vo grad.Strumica planira da se zasili na play(zosto samo Bogojo ni e)site znaeme Bogojo e eden od 2-3 najdobrite play igraci vo Makedonija.No i jasno ni e deka na nego ako ne mu e denot i ekipata ne moze da organizira eden napad(primer protiv Feni)pa zatoa potreben ni e Play a i najverojatno i so eden centar ke se zasiluvame.Epa Radikal t.e Skopjani toa e RASPAGANJE :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom