Фан клуб: Реал Мадрид

Статус
Затворена за нови мислења.

LaVista

Traumatic Playground
Член од
31 јануари 2007
Мислења
4.183
Поени од реакции
958
Честито титула во Копа :)
Заслужено, бидејќи со таква игра како во прво полувреме, ние едноставно не заслуживме да бидеме шампиони. Се гледаме во ЛШ.:smir:
 

Freddy Krueger

The Dream Master
Член од
18 март 2009
Мислења
2.236
Поени од реакции
2.028
http://www.sportal.rs/news.php?id=49452&com_page=1#comments_box
еве ја статистиката од вчерашниот дуел,и како од првото класико,иако барса имаа посед на топка,реал беа подоминантни!!
уште некој ако најде претрчани километри по играч!!:D:D
 
Член од
17 август 2009
Мислења
3.678
Поени од реакции
5.305
Е вчера да не бевме нешто посебно надиграни. Вчера беше прашање кој ќе даде прв гол. Ако голот на Педро не беше поништен сигурно Барса освојуваше, ама бидна тоа шо бидна.
и толку си читал мпо форумов ама со Херкулес бевме надиграни и лани со Интер првата бевме надиграни.....just for the record.
епа да имаше баба муда ќе се викаше дедо
 
Член од
18 декември 2009
Мислења
6.125
Поени од реакции
872
Абе момци и така се игра првата на Бернабе или ако сакате втората на Камп Ноу да се собереме само ние од форум и да гледаме??? :):):)
 
Член од
23 септември 2009
Мислења
154
Поени од реакции
46


Uploaded with ImageShack.us

aj nekoj ako moze da mi ja najde vaa slika golema kako za pozadina nemozam nigde da najdam :S ili pa ako ima nekoj poubava od real so crna pozadina negde neka stavi fala mn :D:salut:
 
Член од
4 јули 2009
Мислења
4.795
Поени од реакции
3.492
Колку се наежив синоќа кога Рамос прославуваше во стилот на Раул,мислам дека тиe последни 15 минути од второто продолжение ми беа најдолги во животот,целиот натпревар срцето ми биеше 200 на саат,се потев постојано и кога Кристијано го постигна голот се осеќав фантастично.

--- надополнето ---

 
Член од
13 октомври 2009
Мислења
2.639
Поени од реакции
1.240
А да ни го дадете Мурињо за наредната сезона , па после ние пак да ви го вратиме :)
Спремни се прскалките , спремни се
Нека пукнат се им е.ам

Честитки момци , се радував ко ИНтер коа ги помина Барса
Само јако
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom