Фан клуб: Работнички

Член од
9 декември 2007
Мислења
177
Поени од реакции
0
znaci ovoj karakolev i vo centar i vo aerodrom ke go jade ke treba da bega negde nadvor od skopjevo,haha
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Ovoj Lukoil mnogu jaki bile , 16 razlika go jadea :pos2: . Toj trenerot nivni ke se utepase . Burevski(janevski) ZVER . karakolev poruzen surat i pogolemo drvo nemoze . Mirakovski standarno zver, zivcevic od den na den se podobar imase eden igrac sto ne go znam izgleda od mladinska skola epten dobro izigra i taka
 
Член од
18 ноември 2007
Мислења
165
Поени од реакции
0
Pa zosto da ne,igra Pero,igra Riste...Lukoil ima igraci sto vredi da se vidi kako igrat:tapp: ...
bev na utakmicata zaedno so centarec i mu se gazevme od smeenje na toj trenerot na lukoil zasto neznaete kolku se nervirase i se derese:)neznam dali nesto tipcite ne se vo forma ali jas ocekuvav da ne tepaat i toa magareski ali se sluci obratnoto,Bureto e ZVER ,karakolev drvo nevideno(kako da igra so zatvoreni oci) drugite stvarno site se super,vo forma i dosta e uigran cel tim.Tie 2cata crnci od NBA sto se dojdeni vo lukoil dobri se ali nisto posebno ne pokazaa a antic neigrase vo vtoroto poluvreme,super utakmica a imase i nekoku kucanja :)

posle ovaa utakmica mislam deka treba malku da podrazmislite dali samo feni i strumica ostanaa da se borat za titulata,jas iskreno mislam ne :vozbud: :vozbud: :vozbud: :salut:
 

Џенаро Гатузо

Pippo per Sempre
Член од
3 јануари 2008
Мислења
2.797
Поени од реакции
38
abe a toa kopileto karakolev kako?mamata da mu ja ebam trebase da ideme vo park samo zaradi nego seljak mamicata da mu ja iznaebam
 
Член од
18 ноември 2007
Мислења
165
Поени од реакции
0
aha
abe a toa kopileto karakolev kako?mamata da mu ja ebam trebase da ideme vo park samo zaradi nego seljak mamicata da mu ja iznaebam
HAHAHAHA ZAEDNO SO CENTAREC GO DUPNAVME OD DUPENJE,STVARNO E DRVO GOLEMO I OD STO BESE OCAEN DA DADE KOS JA ZEMASE TOPKATA I SE GURASE MEGU 3CA ZA DA MU DADAT SLOBODNI DA SUTIRA,stvarno tipot e ocaen proba da dade 2-3 3ki ama se vo obrac zavrsuvaa e nekolku za malce bunar ke otidea,DRVO NAJGOLEMO,trebase da dojdete da go dupcite malce :uvo: :uvo: :uvo: :uvo:
 
Член од
18 ноември 2007
Мислења
165
Поени од реакции
0
a inace imase eden post nemozam sega da go najdam kade sto radical vikase deka bureto ima potencijal,denes go gledav i stvarno e dobar samo treba malce da se opusti :wink:
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
Najupotrebuvani frazi so micule ni bea . DAJ MU NA BURETO . BUREEE KUCAAAJ ili pak NEMOJ NA KARAKOLEV NE NE NE ( karakolev ja zima topkata) LELE IZGUBIVME. GO prasuav Karakolev dali go hranele u MZT , ne mi odgovori , posto nemase sila da sutne i me interesira luge vie mu davavte li leb da jade?. A trenerot na lukoil on nece sarsku on oce cevapcici :pos2:
 
Член од
8 декември 2007
Мислења
469
Поени од реакции
0
hahahahaha znaci epten se pojacavte so maloumnikot karakolev.mislam deka marin ke svati kakva greska napravil i deka sledna destinacija na maloumnikot ke mu bide da drugaruva so gago,ke si igraat eden na eden pred maalo:pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
 

aerodromka

Hiena
Член од
11 март 2007
Мислења
2.752
Поени од реакции
8
MOMCI NEKA VI E SREKEN 02.02 USTE 100 GODINI DA SI GO PRAZNUVATE



VI POSKAUVA CELA NAVIJACKA GRUPA NA FAMILY AERODROM SO PESNATA:
SREKEN 2.2 OOOOOO
CRVENO VI STOI OOOOOO
SITE NA PARADA OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom